Вчителям шкіл Южненської громади передали декілька десятків комп’ютерів

Городская хроника

Як повідомила Yuzhny.info заступниця міського голови-начальниця управління освіти Южненської міськради Олена Баранецька, наша громада в числі тих ОТГ Одеського району, якій надано ноутбуки для вчителів шкіл. Розподіл відбувався пропорційно до забезпечення потреб педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, з урахуванням запитів територіальних органів управління освітою, але в межах отриманої кількості. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олександр Лончак, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації. Видача техніки відбулася 14 лютого. Отримати комп’ютери для педагогів Южненської громади було доручено заступниці начальниці управління освіти Світлані Алексєєвій (на фото).

На Одеський район загалом розподілено 1622 ноутбуки НР та 1146 Chromebook. Школи Южненської ОТГ отримали 88 одиниць техніки.

«Це результат національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України з компанією Google та за підтримки ЮНЕСКО , а також за сприяння  Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft.

А тепер трішки деталей. Багато питань щодо хромбуків, це щось новеньке для наших освітян. Слід зауважити, що Chromebook – це новий тип комп’ютера, який працює на базі операційної системи Google Chrome OS з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки. Ця операційна система відрізняється від звичних операційних систем, однак саме ця ОС дозволить полегшити освітянам використання інструментаріїв від Google, а також покращить роботу вчителя, направлену на підвищення знань, умінь та навичок учнів в освітньому процесі. Пристрої компактні, мобільні та працюють без підзарядки увесь день. Також є електронні таблиці, шаблони презентацій і текстовий редактор. Все, аби педагоги якісно організовували дистанційні уроки. Найближчим часом інші райони теж отримають сучасні девайси», – запевнив Олександр Лончак.

Джерело фото: О. Лончак.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.