В порту Південний працівників привітали напередодні професійного свята (фото)

Городская хроника

45 років державне підприємство «Морський торговельний порт «Південний» продуктивно обробляє експортні та імпортні вантажі, стало розвивається та відважно проходить шлях боротьби за незалежність та цілісність України, свободу українського народу. З нагоди Дня працівників морського та річкового флоту України нагороджено Ветеранів праці ДП «МТП «Південний», Асоціацією портів України «Укрпорт» та Одеською районною військовою адміністрацією відзначено кращих робітників. Про це 30 червня повідомили в пресслужбі держстивідора.

Директор підприємства Олександр Олійник привітав усіх працівників галузі:

«Дорогі колеги, щиро вітаю з професійним святом! Ви докладаєте максимум зусиль, щоб підтримувати діяльність порту в умовах воєнного часу. Віддано працюєте на благо рідного підприємства та країни. Ціную професіоналізм тих, хто не одне десятиріччя присвятив Морському торговельному порту «Південний». Ваші досвід та мудрість стають нам опорою для подальшого розвитку. Впевнений, що наш колектив згуртовано пройде всі випробування, збереже надбання та примноже здобутки після перемоги. Нехай зміцнюється наш дух, панує мир і злагода в родинах та в Україні. Лише з надією на краще дивимося у майбутнє. Бажаю усім витримки та міцного здоров’я»!

Сьогодні усі українці роблять усе можливе та неможливе заради перемоги. Колектив морського торговельного порту «Південний» робить свій внесок, виконує завдання на своєму фронті.

«Особлива повага працівникам ДП «МТП «Південний», що захищають Україну на полі бою. Низький уклін вам, дякуємо за вашу мужність і стійкість. Вічна пам’ять і слава героям, хто віддав своє життя за свободу України. Ми ніколи не забудемо ваш подвиг», – Лілія Козичева, фахівець ВРР-2.

Повний фоторепортаж дивіться за посиланням: facebook.com/seaportPIVDENNYI.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.