В міськраді підвели підсумки громадського обговорення щодо перейменування вулиці в Южненській ОТГ

Городская хроника

В Южненській міськраді 13 жовтня відбулось чергове засідання комісії з питань перейменування об’єктів нашої громади, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Члени комісії підвели підсумки громадського обговорення щодо перейменування вулиці Жовтневої в селищі Нові Біляри на вулицю Віталія Гуляєва (загиблого командира 28 окремої механізованої бригади). Нещодавно члени комісії провели виїзне засідання в селищі та поспілкувались з приводу цього питання з жителями Нових Біляр, пояснивши людям норми чинного законодавства. 

Заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Леонід Нейков під час засідання 13 жовтня озвучив, що за перейменування вказаної вулиці проголосувало 148 жителів селища з 154 опитаних. Секретарка комісії Тетяна Середа додала, що серед 20 мешканців, чиї будинки розташовані по цій вулиці, 14 – також підтримали перейменування, 6 були проти. Члени комісії, враховуючи результати громадського обговорення, теж проголосували за те, щоб назва вулиці була змінена. Далі питання винесуть на розгляд депутатів Южненської міськради.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Южненського міського голови від 7 вересня 2022 року, громадське обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Жовтневої на вулицю Віталія Гуляєва було продовжено до 7 жовтня (почалось обговорення 4 серпня). В міськраді пояснили, що, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», вулиця Жовтнева в Нових Білярах підлягає обов’язковому перейменуванню.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.