В Южному змінили тарифи на послуги з вивезення сміття

Городская хроника

Члени виконкому на засіданні 21 липня встановили КП «Южтранс» відкориговані тарифи на послуги з вивезення твердих та великогабаритних побутових відходів. Як пояснив директор комунального підприємства Володимир Суханов, привести тарифи у відповідність довелось через збільшення вартості пального і, якщо зараз це не зробити – підприємство не в змозі буде працювати далі та надавати населенню послуги.

«У зв’язку зі збільшенням вартості дизельного палива, на підприємстві провели коригування тарифів, це стосується приведення вартості палива до діючої сьогодні. Всі інші складові тарифу залишились без змін. Тариф збільшиться на 5 гривень 91 копійку», – озвучив Володимир Суханов.

В міськраді Yuzhny.info пояснили, що державою відпрацьована ціна на газ і зафіксовано, що вона буде незмінною на наступний опалювальній сезон. Проте вартість на всі інші комунальні послуги залежить від складових тарифу. Стосовно вивозу сміття, насамперед, мова йде про паливо.

«Воно в попередніх тарифах було закладено за ціною 20 гривень за літр, зараз воно коштує 57 гривень. Сьогодні стоїть питання, або підприємство зможе працювати далі, але для цього необходіно було відкоригувати тарифи, або ж ні (якщо працювати за старими)», – пояснили в управлінні ЖКГ Южненської міськради.

южненська міська рада. виконком. южтранс. тариф на вивезення сміття. володимир суханов

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.