Южний отримав чергову “гуманітарку” у вигляді 25 тонн продуктових наборів

Городская хроника

Згідно проєкту екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України за підтримки Всесвітньої продовольчої програми (WFP) та ADRA Україна, Благодійний фонд «Адвентистське агентство допомоги» надав Южному “гуманітарку” у вигляді 25 тонн продуктових наборів для майже 3000 людей, що проживають в Южненській громаді і які в наслідок широкомаштабної війни опинились в скрутному матеріальному становищі. Про це 20 липня повідомили в телеграм-каналі Координаційно-гуманітарного штабу Южненської ОТГ. “Гуманітарку” можна отримати у пункті видачі по вул. Новобілярській, 28/17 згідно зі списками, що надають голови правлінь ОСББ. Тому, якщо ви опинилися в складних життєвих обставинах, звертайтесь до керівників ОСББ, аби вони внесли вас у відповідний список для отримання продуктових боксів.

Як повідомляється на офіційному сайті ADRA, проєкт екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України розпочався у квітні цього року та активно реалізується у декількох напрямах, одним з яких є роздача свіжого хліба. У травні волонтери ADRA Ukraine почали роздавати й інші продукти, а також продуктові набори в різних областях нашої країни. ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. ADRA International заснована в 1956 році як один з підрозділів Церкви адвентистів сьомого дня (АСД) і має консультативний статус при Економічній і соціальній раді ООН.

Головне завдання ADRA — підтримувати нужденних людей та найвразливіші верстви населення. Благодійна організація ADRA Ukraine офіційно зареєстрована та реалізує гуманітарні проєкти, починаючи з 21 лютого 1993 року, допомагає постраждалим під час конфліктів та катастроф, переселенцям та їхнім сім’ям, дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та притулків, пацієнтам лікарень, допомагає людям у гарячих точках, неповноправним особам і людям похилого віку.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Южний отримав чергову “гуманітарку” у вигляді 25 тонн продуктових наборів

    1. вам все одно треба звернутись до голови ОСББ по тій адресі, де зараз проживаєте, аби вас, як переселенця, внесли до списку.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.