В Южному жінка сигналізує про проблему і закликає бережно ставитись до комунального майна

Городская хроника

В редакцію Yuzhny.info звернулась жінка, яка через повномасштабну війну була вимушена покинути рідну домівку та тимчасово переїхати жити в Южне. Переселенка Дарина звернула увагу на проблему необережного ставлення до конструкцій дитячих майданчиків міста. Вона надіслала нам декілька фото гойдалки з дитячої ігрової зони у дворі між будинками по проспекту Григорівського десанту 12 і 14, зазначивши, що зовсім недавно там були проведені роботи по заміні пошкоджених конструкцій, а вже сьогодні вони мають неприглядний вигляд. Це новий об’єкт, монтаж ігрового комплексу здійснили в січні 2022 року.

«Зробила фото для привернення уваги батьків та підлітків до проблеми. Гойдалкам біля двох тижнів, а їх вже зіпсували. Це результат їх скручування, треба ж цінувати те, що робиться в місті. Спостерігаю і в більшості випадків на них катаються, скручуючи мотузки, що є не правильною експлуатацією. Я переселенка і в захваті від вашого міста, але не розумію, навіщо псувати все те, що тут зроблено?» – зазначила Дарина.

Нагадаємо, в квітні цього року представники підрядної організації, які встановлювали в нашому місті дитячі майданчики в цьому дворі, а також в парку Приморському, провели ремонтні роботи і замінили пошкоджені конструкції на нові. Зробити це їх зобов’язало управління капітального будівництва Южненської міськради. Тоді як раз відремонтували гойдалку під назвою «Гніздо», вона є дуже затребуваною серед дітей. Роботи підрядник проводив за свій рахунок, організація має гарантійні зобов’язання і, в разі поломки, повинна провести ремонт. Проте в УКБ вкотре наголосили, що деякі конструкції вийшли з ладу не через погану якість обладнання чи дефекти, а через вандалізм. Тоді при обстеженні майданчику спеціалісти виявили, що одну з гойдалок зламали цілеспрямовано. В УКБ закликають бережно ставитися до комунального майна і використовувати спортивні та ігрові конструкції за призначенням і з урахуванням відповідної вікової категорії.

Нагадаємо, нещодавно на проблемі вандалізму акцентував увагу і міський голова. Володимир Новацький у своєму відеозверненні 22 травня звернувся до жителів та гостей нашої громади з закликом берегти комунальну власність, адже всі дитячі, спортивні майданчики та сквери для відпочинку робилися в першу чергу для населення, задля комфортних умов проживання містян. На жаль, на всіх таких об’єктах щороку комунальні служби фіксують вандалізм. В Турецькому і Болгарському скверах виривають зелені насадження, ламають систему крапельного поливу, декоративні форми, а на спортивному майданчику нещодавно відвідувачі розпалювали вогнище – повідомив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному жінка сигналізує про проблему і закликає бережно ставитись до комунального майна

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.