В Южному затвердили план заходів для приписки юнаків до призовних дільниць в 2023 році

В Южному затвердили план заходів для приписки юнаків до призовних дільниць в 2023 році

Городская хроника

На засіданні виконкому 30 листопада було розглянуто питання щодо проведення приписки громадян України 2006 року народження до призовної дільниці у наступному 2023 році. Члени виконкому затвердити персональний та резервний склад міської комісії з питань приписки, а також графік її засідань згідно зі статтею 14  Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Приписка до призовної дільниці проводиться з метою взяття громадян на військовий облік, цей захід є щорічним. Її необхідно пройти юнакам, щоб в подальшому отримати військово-обліковий документ.

Голові міської комісії з питань приписки доручено провести в період з 16 січня до 31 березня 2023 року приписку юнаків 2006 року народження, які постійно чи тимчасово проживають на території Южненської громади, крім осіб, які відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру, іноземних громадян та осіб без громадянства, на призовній дільниці третього відділу Одеського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки Одеської області (адреса: проспект Григорівського Десанту, 25).

Старост Новобілярського та Сичавського старостинських округів, керівників ОСББ, підприємств, установ, організацій, закладів освіти Южненської ОТГ зобов’язали відповідно до вимог частини 5 статті 14 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу» та пункту 18 Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом подавати до терцентру комплектування та соцпідтримки ( в минулому – військкомат) списки громадян України, які підлягають приписці до призовної дільниці.

Керівників міської лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги зобов’язали утворити медичну комісію для якісного проведення медогляду допризовників і визначення ступеня їх придатності до військової служби.

До персонального складу комісії з питань приписки увійшли: медсестра поліклініки,  лікар психіатр–нарколог, представник управління освіти Южненської міськради, інспектор сектору ювенальної превенції ОРУП № 2 ГУНП в Одеській області, практичний психолог. Очолить комісію Аркадій Васькевич, начальник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Одеської області. Крім того, члени виконкому затвердили і резервний склад даної комісії під головуванням Антона Мельника, начальника третього відділу районного терцентру комплектування та соцпідтримки Одеської області.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.