В Южному виділять кошти на закупівлю нових світлофорів

Городская хроника

Світлофор на перехресті вулиці Хіміків та проспекту Григорівського десанту вже декілька тижнів, як вийшов з ладу. Містяни неодноразово скаржилися на непрацюючі світлофори в цьому місці. Наразі обладнання ремонтують столичні спеціалісти, проте в міськраді планують закупити декілька нових світлофорів. Про це в понеділок, 19 червня, у відеозверненні на каналі Южненського телебачення повідомив міський голова.

«Сьогодні ми порушували це питання на апаратній нараді. Електронне обладнання, яке вийшло з ладу, відправили в Київ для проведення ремонту. Думаю, що через декілька днів його відремонтують і світлофор буде працювати. Крім того, ми виділили кошти для закупівлі нових світлофорів, які будуть встановлені по проспекту Григорівського десанту. Ті світлофори, які там зараз є, вже відпрацювали свій термін і потребують заміни», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В Южному виділять кошти на закупівлю нових світлофорів

  1. До чего тут люди? Кожен день ïздять правоохоронцi, влада…Люди жалкуються. Крiм людей нi влада ,нхто не жалкується. Бред та й тiльки. Все на людей. Нiхто не бачить. Не пишiть дурницi. Вас нагородили .За що?

  2. А что старый светофор отремонтировать нельзя? Обязательно новый купить за кучу денег. Тем более светофор возле ВОГа почти не работал, его установили. он проработал совсем немного и потух на два года после первого же хорошего ливня, да он там и не особенно нужен был, стало только легче ездить после того как он сломался.

  3. Старый светофор отдали в ремонт, и новые заказали. Не слишком накладно? Или больше не куда деньги девать?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.