В Южному волонтери оголосили збір коштів для розширення Еспланади пам’яті

Городская хроника

Волонтери штабу «Незламні», за ініціативи яких в Южному першого числа цього місяця в центрі міста було відкрито Еспланаду пам’яті, на своїй сторінці в Facebook 10 жовтня звернулись до жителів нашої громади по допомогу. Оскільки після відкриття об’єкту в місті поховали ще одного військовослужбовця (Кирила Григоренка), а в четвер відбудеться прощання зі ще одним (Артемом Садовським), то виникла необхідність виготовити додаткові конструкції зі світлинами цих Воїнів, які поповнять Еспланаду. На сьогоднішній день там передбачена 31 світлина полеглих в російсько-українській війні Захисників України. До того ж волонтери в своєму повідомленні зазначили, що вже зафіксували декілька випадків псування фотографій Еспланади.

«Завдяки підтримці наших друзів та всіх небайдужих жителів нашого міста було відкрито Еспланаду памʼяті. На жаль, сумні звістки пекучим болем знову і знову сколихають нашу громаду… Ми вже розпочали роботу над виготовленням нових конструкцій та світлин. Утримання цього об’єкту повністю на наших плечах і ми вимушені звертатись до вас по допомогу. Ми будемо вдячні за вашу підтримку. Вже є декілька випадків псування світлин. Тому терміново треба встановлювати там камери відеоспостереження. Ми вже працюємо над цим питанням. Усіх причетних буде знайдено та притягнуто до відповідальності. Еспланада пам’яті – не про смерть, вона про вічне життя в наших серцях тих, хто став янголом-охоронцем для кожного з нас», – говориться в повідомленні.

Допомогти фінансово можна двома способами:

  • Номер картки банки: 53 75 41 12 09 13 53 05.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.