В Южному влітку деякі дитсадки працювати не будуть, дітям запропонували альтернативу  

Городская хроника

На наступний навчальний рік 2023/2024 члени виконкому попередньо затвердили функціонування 19 груп подовженого дня у всіх школах громади. Про це під час засідання виконкому 14 червня доповіла заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька. Вона також повідомила, що всі дитячі садки громади перейшли на літній режим роботи, проте три з них працювати не будуть, а вихованцям цих дошкільних закладів буде запропоновано альтернативу.

«Щодо дитячих садків, на сьогоднішній день вони перейшли на літній період роботи, майже всі дошкільні заклади працюють, не функціонує садок в Нових Білярах, тому що не набралась необхідна кількість дітей. В Южному з 15 числа не буде працювати дитсадок №2, бо там аналогічна ситуація, також не працюватиме садок №3, бо там планується провести капітальний ремонт покрівлі. Але для батьків, якім потрібно, аби їхня дитина відвідувала влітку садочок, ми запропонували альтернативу, для дошкільнят дитсадка №2 є можливість прийняти дітей в садочку №1, а садок №3 отримав три приміщення для груп в садку №5. Тепер в нас ще є група для дітей старшого дошкільного віку, таку одну групу ми сформували в дитсадку №4. Це група, яка функціонує в садку повний робочий день (12 годин) і передбачає триразове харчування. Було прохання від профкому ОПЗ про те, щоб дітей забезпечили на цілий день перебування в дитсадку, були звернення і від батьків з цього приводу. Якщо буде потреба, ми готові відкрити ще одну таку групу», – пояснила Олена Баранецька.

У складі шкіл Южненської громади кількість груп подовженого дня на 2023/ 2024 навчальний рік складає:

 • Ліцей №1 – 3 групи;
 • Опорний заклад «Ліцей №2» – 3 групи;
 • Ліцей №3 «Авторська школа М.П. Гузика» – 8 груп;
 • Ліцей №4 імені В. Чорновола – 3 групи;
 • Сичавська гімназія – 1 група;
 • Новобілярська гімназія – 1 група.

Джерело фото: сторінка дитсадка №3 у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному влітку деякі дитсадки працювати не будуть, дітям запропонували альтернативу  

 1. Оля, что ты такая неугомонная? Раз он тебе мешает, то оплати работы из своего кармана.
  Как повалили статуи Ленина, так и война началась.
  Угомонись, дура!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.