Який стан питної і морської води сьогодні – дані мониторингу

Без рубрики

За інформацією ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», із відібраних 2 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та 2 проб питної води на санітарно-хімічні показники, нестандартні проби не виявлені.

У відібраних 10.06.2023 з точки в м. Одесі (морський порт причал №2) виявлено холероподібний вібріон НАГ 1 групи по Хейбергу (виділені холероподібні НАГ вібріони не є збудником холери, але викликають захворювання на гострі кишкові інфекції).

У відібраних пробах морської води від 14.06.2023 виявлено позитивний результат РНК астровіруса. Санепідситуація знаходиться на постійному контролі.

За інформацією Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області), у відібраних пробах морської води на пляжі «Ланжерон» зафіксоване перевищення завислих речовин у 5 разів, солоність нижче норми у 2,9 рази; у відібраних пробах на 16-ї станції Великого Фонтану зафіксоване перевищення завислих речовин у 2,1 рази, солоність нижче норми у 2,4 рази.

За результатами відомчого лабораторного контролю філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» питна вода відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Про це 15 червня повідомили в Одеській міськраді.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Який стан питної і морської води сьогодні – дані мониторингу

  1. Большое спасибо за информацию ! Просим авторов публиковать показатели отобраных проб каждый день !

    1. А чего не пишите , что в порту на 2 причале обнаружили холеру ? И многое другое … А если , взять пробы на пляже в Южном из каловой лужи возле кафе парус , которая годами радует всех ? Что обнаружим ? Кто ответит ?

      1. Так , получается, все об этом знают и никого , включая власть и депутатов это не волнует …. Хотя, о чем это я …владелец бывшего паруса , сам депутат регионов,чья собственно и фекальная лужа , плюс красная шапка , туда ходят все рабочие стройки

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.