В Южному вкотре отруїли безпритульну собаку

Городская хроника

Вранці 24 жовтня в нашому місті в черговий раз невідомі отруїли вуличну собаку – доброзичливу, стерилізовану за міською програмою за гроші платників податків кілька років тому. Про це повідомила зооволонтерка Світлана Компанієць на свої сторінці у Facebook.

«Друзі! Будьте уважні! Бережіть своїх підопічних. Вчора вранці в Южному отруїли бездомного собаку. На щастя, допомогу було надано вчасно, собаку врятували. Імовірно, отруєння препаратами ізоніазиду. За вчора до сплати 1000 гривень», – розповіла Світлана.

Благодійну фінансову допомогу можна надіслати на карту ПриватБанк 4731219649639857 Галіна Борзикова з позначкою: «Для отруєного собаки» або занести у ветклініку «Айболіт»/зоомагазин «Дана» по вулиці Новобілярська, 28.

Нагадаємо, що такі випадки для Южного не рідкість. Восени минулого року від рук невідомих постраждали й інші тварини-безхатченки. Тоді собаку Дуню врятувати не вдалося, в муках вона померла в держветклініці. Наступного ж дня з отруєнням виявили ще одного песика, який забігав пограти з дітьми у двір по вулиці Приморська, 11. Саме там було отруєно й померлу Дуню. Ці тварини також були в свій час стерилізовані в рамках міської програми за кошти місцевого бюджету.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.