В Южному відзначили День Гідності та Свободи

Городская хроника

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Його встановлено указом президента від 13 листопада 2014 року на честь початку Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Сьогодні в Южному представники міської влади та працівники виконкому взяли участь в церемонії покладання квітів до пам’ятника Захисникам України по вулиці Хіміків. До присутніх звернулась начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Южненської міськради Вероніка Клімова:

«Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи і 10-ту річницю Революції Гідності. Це вшанування тих подій в історії сучасної  України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Також цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.  Ми, українці, заряджені гідністю і жагою до свободи, які виборюємо останні десять років. Революція Гідності об’єднала мільйони людей, які усвідомили, що бути вільними і гідними насамперед означає бути відповідальними: за себе, за своїх близьких, за свою країну.

Українські Герої – гідні та вільні. У перші місяці війни у 2014 році тисячі громадян України пішли на Схід боронити свою землю. Багато з них – з барикад Майдану. «Майданівці» і сьогодні воюють у лавах ЗСУ, активно займаються волонтерською діяльністю, підтримують українську армію. Низький уклін всім військовим формуванням, які захищають нашу незалежність і територіальну цілісність, волонтерам та всім тим, хто наближає нашу Перемогу».

Сьогодні о 18:00 в Палаці культури «Дружба» відбудеться показ фільму «Майдан гідності», вхід вільний.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному відзначили День Гідності та Свободи

  1. Судя по фото, очень “много” людей пришло, сразу видно “популярность” события, еще немного и догонит новый год по масштабности. Про достижения майдана, наверно, лучше спросить сотрудников ОПЗ.

    1. Ну почему, вон “главный специалист по лифтам” рада, в любой другой стране она бы уже давно сидела за вымагательство в особо крупных, но только не в стране победившего маразма и “гидности”

  2. Яка гідність і свобода, стільки і людей. Люди, які зібрались на “свято” це штатні працівники виконкому, яких вигнали на “свято”, на обличчах ціх людей неймовірна радість.

  3. Гідність і свобода это не получать зарплату с мая месяца , да заводчане?!??
    Интересно, сколько еще будут терпеть жители города этот бардак? Какие-то садомазахизты

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.