В Южному відкрилась нова кав’ярня «Дика кава» (фото)

Городская хроника

В нашому місті по проспекту Миру 19/3 (біля приміщення «Тенет») 16 січня відкрилось кафе під назвою «Дика кава». Власники закладу – подружжя Іван та Христина. Кажуть, ідея відкрити кав’ярню в них виникла ще до повномасштабної війни, потім довелося відтермінувати плани, зараз вирішили, що час втілити свій задум все ж таки настав, тож треба ризикнути і розпочати власну справу. В кафе представлений асортимент гарячих напоїв, серед яких як кава, так і чай. Також тут можна поласувати хот-догами, сендвічами та смаколиками: кекси, трубочки, горішки з різними начинками, тощо.

Христина, представниця закладу: «Ми з чоловіком завжди все робимо зненацька, любимо ризикувати. Ми дізналися, що це приміщення здається в оренду і одразу вирішили, що спробуємо тут відкрити кафе. Ми позиціонуємо себе в напрямку третьої хвилі кави, яка стає дедалі популярною. Використовуємо лише стовідсоткову арабіку, каву робимо не тільки завдяки кавовій машині, а й ручним способом, через пуровер. В нас можна випити не лише каву, але й чай, зокрема, матчу, є три види: зелений, синій (лотос), рожевий (троянда). Чай робиться з додаванням молока, це називається матча лате.

Стосовно назви закладу, в ній завуальований глибокий сенс, дике – це те, що не приручене, вільне, це свобода, яка зараз нам дуже потрібна. Зараз слова «свобода», «воля» дуже на слуху і часто вживане в рекламі, тому ми вирішили використати інше слово. Щодо дизайну, ми самостійно все обирали, стільці нам сподобалися тим, що вони яскраві, комфортні, додають контрастності приміщенню і поєднуються з картиною та вивіскою. Столи і барна стійка зроблені з дерева. В нас передбачена така локація, де плануємо в майбутньому кріпити фото наших відвідувачів, а також наліпки для «підвішеної» кави. Вже є декілька таких, наші гості сплатили за напій, який в подальшому наш заклад приготує для військовослужбовців, які завітають до нас в гості».

В асортименті напоїв: еспресо, рістрето, допіо, лонгблек, американо, фільтр, дріп, колд брю, капучино, лате, флет-вайт, запаяна кава, раф, какао, капуоранж, гарячий шоколад, глінтвейн, молочний коктейль, чай, матча лате, тощо. Вартість кави від 35 гривень (еспресо) до 80 (раф), хот-догів – від 60 до 70 гривень.

Одна з особливостей цього закладу в тому, що відвідувачам дозволено приходити зі своїми домашніми улюбленцями (собаки, коти). Кафе працює наразі в тестовому режимі з 09:00 до 21:00. В кав’ярні передбачений Wi-Fi. Сторінка закладу в Instagram – https://www.instagram.com/diikakava.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному відкрилась нова кав’ярня «Дика кава» (фото)

  1. Супер Чудове подружжя, хороші люди Процвітання закладу “Дика Кава”! Обов’язково завітаємо зі своїми домашніми улюбленцями на смаколики та чай

  2. На то что мгновение, оно прекрасно.
    Наслаждайтесь 😉 А то время такое… комендантский час… ТЦК 😉

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.