В Южному відбулася робоча зустріч з представниками центру зайнятості та КП “Южненське узбережжя”

Городская хроника

Учора, 16 квітня, в Южненській міській територіальній громаді відбулась робоча зустріч начальника Южненський відділ Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Ірини Черепащук та заступника начальника відділу Олени Музики із керівництвом та представниками кадрової служби КП «ЮЖНЕНСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ» .

Директор підприємства Дмитро Прохоров та заступник Наталя Андрухів одними з найперших висловили готовність до співпраці у даному напрямку. Детально розглянуті та з’ясовані питання організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, а саме видів та обсягів робіт, порядку фінансування та звітності.

Під час зустрічі роботодавцю надано вичерпну інформацію щодо механізму співпраці, підбору персоналу, зокрема залученню безробітних та незайнятих внутрішньо переміщених осіб з метою пом’якшення наслідків безробіття, отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості та, відповідно, забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення громади.

Також, презентовані й інші активні програми служби зайнятості: можливість проходження професійного навчання в Одеському ЦПТО ДСЗ; отримання ваучера; присвоєння/підтвердження кваліфікації на базі ДНЗ “Одеський центр ПТО ДСЗ”; отримання роботодавцями компенсації єдиного соціального внеску чи заробітної плати за працевлаштування певних категорій громадян.

Корисні посилання:
Суспільно корисні роботи https://old.dcz.gov.ua/storinka/suspilno-korysni-roboty
Компенсації за працевлаштування https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.