Сьогодні в Южному відбулося засідання атестаційної комісії

Городская хроника

17 квітня в управлінні освіти Южненської міської ради Одеського району Одеської області відбулося засідання атестаційної комісії, до складу якої увійшли і представники ЦПРПП ЮМР.

На засіданні атестували 8 педагогічних працівників. Відповідно до плану-графіку роботи представники атестаційної комісії вивчали рівень професійної діяльності освітян, надавали методичну допомогу з питань підготовки до атестації. Оскільки основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності, атестаційна комісія керувалася інтересами педагогів і атестація пройшла в доброзичливій атмосфері.

Варто зазначити, що в міжатестаційний період, дотримуючись умов атестації, всі педагогічні працівники пройшли курси підвищення кваліфікації, поглибили знання з теорії і методики навчання та виховання, психології та педагогіки, брали участь у заходах, організованих ЦПРПП ЮМР як в ролі слухачів, так і в ролі доповідачів (Бабій О.М. – вихователька ЗДО “Барвінок”).

Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів.
Голова атестаційної комісії Баранецька О.Г. подякувала колегам за плідну та результативну роботу і побажала вдалого завершення чергового етапу педагогічної діяльності.

Джерело інформаційного матеріалу сторінка ЦПРПП ЮМР у соціальній мережі Facebook

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.