В Южному вдруге сталася пожежа на території неподалік ринку

Городская хроника

Ввечері 19 вересня неподалік ринку знову сталася пожежа, фото та відео нам надіслала очевидиця події, яка знаходилась в момент надзвичайної ситуації поряд. Загоряння на цій місцевості було й 16 вересня. Та в результаті повторної НС згорів невеличкий павільйон. Рятувальники оперативно приборкали вогонь, задіявши спецтехніку, і вкотре наголосили, що причиною таких пожеж у 99 % залишається людський фактор, тобто необережне поводження з вогнем на такій місцевості.

В пресслужбі ДСНС прозвітували, що за минулу добу в Одеській області сталося 53 пожежі, з них 43 – це виїзди на загорання сухої рослинності на загальній площі ~ 19,3 Га.

Раніше ми повідомляли, що пожежі в Южному почастішали. Так, ввечері понеділка, 18 вересня, сталась НС біля Сичавських гаражів і в полі поблизу, а вночі 5 вересня – на полі біля ставку. Найбільш резонансною цього місяця стала пожежа в центрі міста (11 вересня) – на полі в другому мікрорайоні біля житлового комплексу «Кокос».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному вдруге сталася пожежа на території неподалік ринку

  1. ОСББ отримують приписки по покосу трави, щоб не було сухостою , та в наслiдок можливоï пожежi. Тому прибудинковi територii не мають пожеж. Але усвiдомлене, небажання ліквідовувати причину пожежі призводе до таких наслідків. Це 100% людський фактор – небажання боротися с “бурьяном” , як це роблять у ОСББ. Результат
    Відволікати людей віід бездіяльності ….

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.