В Южному триває весняне прибирання доріг, скверів, зелених зон  

Городская хроника

З настанням весни у працівників комунальних служб роботи побільшало. Озеленювачі КП «Екосервіс» займаються прибиранням скверів, парку Приморський та зелених зон від сміття, упорядковують на цих ділянках клумби, зокрема, проводять обрізку троянд. Крім того, почалось весняне прибирання доріг, проїжджу частину і тротуари чистять від сміття і відсіву, який використовувався в зимовий період для боротьби з ожеледицею. На вулиці міста виїхала спецтехніка КП «Южтранс». Тепер у розпорядженні комунальників є дві універсальні машини для прибирання. На початку березня в Южному здійснили планове переведення всієї техніки комунальних підприємств на весняно-літній період.

Раніше в управлінні житлово-комунального господарства міськради нам повідомляли, що є також необхідність в придбанні додаткової одиниці спецтехніки для роботи комунальників на висоті (автовишки). Ця машина потрібна для обслуговування системи зовнішнього освітлення для КП «Екорсервіс», бо наразі є тільки один автомобіль, який експлуатується вже більше десяти років. Враховуючи, що доєдналося десятки кілометрів електомереж (Сичавка, Нові Біляри, Булдинка, Кошари), одним транспортом обслуговувати таку територію складно. Автовишку планувалося придбати в минулому році, але через воєнний стан зробити це не вдалося.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.