В Южному проводять демонтаж декількох павільйонів

Городская хроника

Біля будівлі Odrex здійснюється демонтаж двох павільйонів, в яких розміщувалися кав’ярня Olcraft та магазин електроніки Adamant. Територія огороджена відповідними знаками, які забороняють прохід повз цих об’єктів, на місці працює бригада будівельників. Як пояснив Yuzhny.info 11 липня начальник управління архітектури та містобудування Южненської міськради Сергій Оришака, демонтаж проводить самостійно підприємець, якому належать ці павільйони.

«Ми почали з ним судитися близько двох років тому. В свій час юридичний відділ порушував питання, що Фонд майна виносить на аукціон земельні ділянки без межових знаків, тут склалася ситуація, що він придбав в свій час землю і коли розчищавав цю ділянку, знайшов залишки від огородження будівельного майданчику і вирішив, що це межові знаки, але це не так, їх там не було. Вийшло, що він огородив більшу за розміром ділянку, ніж це було визначено в документах на землю, почав забудовувати її. Коли кадастрова карта оновилася і ми побачили, що об’єкт (павільйони) знаходиться за межами земельної ділянки, ми почали перевірку, замовили судову експертизу, одеські спеціалісти вийшли на місцевість і дійшли висновку, що земельна ділянка в нього огороджена більша за розміром. Потім підприємець сам замовив геодезиста і побачив, що ситуація дійсно така, як озвучили нам експерти. Через суд він намагається довести, що це не з його вини так сталося, що ділянку йому продали без межових знаків. Він також звертався до міськради, аби йому дали дозвіл узаконити цей об’єкт (павільйони), але цього не сталося. Станом на сьогодні ще два судових процеси тривають. Один позов подали ми, один – він, зустрічний. Демонтаж він вирішив провести зараз самостійно. Стосовно будівлі Odrex – вона в межах визначеної ділянки, там порушень немає», – пояснив Сергій Оришака.

Власники кав’ярні Olcraft анонсували, що продовжать свою роботу вже на новому місці. Наразі проводять ремонт в новому приміщенні, поки він триватиме – будуть працювали на тимчасовій локації, де саме – поки що не озвучують. Запевняють, що анонсують про це в кінці цього тижня на своїх сторінках в соцмережах. Магазин електроніки Adamant також планує продовжити обслуговувати містян за новою адресою: вулиця Хіміків, 10-Г. 

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному проводять демонтаж декількох павільйонів

  1. Чому не дали дозвіл щоб сміття, було більше?Чому не робиться розумно завчасно?

  2. УВАЖАЕМЫЙ СЕРГЕЙ ОРИШАКА ! ПРОСИМ ВАШЕЙ ПОМОЩИ УБРАТЬ ПРОРЫВ КАНАЛИЗАЦИИ НА ПЛЯЖЕ СЛЕВА ОТ БЫВШЕГО КАФЕ ПАРУС ,ГДЕ ,ОБРАЗОВАЛАСЬ ОГРОМНАЯ ЗЛОВОННАЯ ЛУЖА УЖЕ НЕСКОЛЬКО МЕСЯЦЕВ ,ТУДА ХОДЯТ РАБОЧИЕ КРАСНОЙ ШАПКИ И ПОСЕТИТЕЛИ БАСЕЙНА НОВОИСПЕЧЕННОГО ! СМРАД , МУХИ ,РАСПРОСТРАНЕНИЕ ИНФЕКЦИЙ ! ВЕЗДЕ ОБРАЩАЛИСЬ ,НЕТ РЕЗУЛЬТАТА

  3. А еще просим разобраться с землей южненской громады, на которой творит беззаконие Кудрявцева О В. Не имея на это никакого права.

  4. А еще силаньтьева !Мира 21 ,без ведома жильцов делает косметические ремонты во время войны и незаконным путем, приказами заставляет сдавать огромные суммы

  5. Берите польта свои зимние и вымакуйте то фекальное озеро или закрывайте лавочку, все даром хотите.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.