В Южному представники ТЦК та одеського вишу презентували старшокласникам перспективні професії

Городская хроника

17 січня для старшокласників Южненської громади на базі Ліцею №3 (АШГ) відбулась інтерактивна презентація перспективних професій, в якій взяли участь викладачі Одеського національного технологічного університету та представник Одеського ТЦК. Про це повідомили в обласній філії Центру зайнятості.

З метою ознайомлення школярів зі світом професій проводились ділові профорієнтаційні ігри, завдяки яким молодь з’ясовувала вимоги до професії, схильність до різних видів діяльності, умови навчання, переваги здобуття інтегрованих професій, які затребувані в мирному житті та під час воєнного стану.

«Особливе зацікавлення викликали професії ІТ-сфери, робототехніки, харчових технологій та зерна, хімії, економіки, бізнесу. Найспритніші в розв’язуванні задач отримували солодкі презенти. Кожен знайшов цікавий сектор та мав змогу вживу поспілкуватися з викладачами університету, отримати відповіді на запитання та слушні рекомендації, як правильно діяти, щоб не згаяти час. Під час заходу більше 100 школярів дізналися про актуальні професії на ринку праці, послуги та можливості сайту державної служби зайнятості, отримали рекомендації щодо онлайн-тестування на платформі профорієнтації та розвитку кар’єри», – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В Южному представники ТЦК та одеського вишу презентували старшокласникам перспективні професії

  1. По моему, основная профессия от ТЦК вполне очевидна, тем более от одесского.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.