В Южному попрощалися з 28-річним військовим Артемом Садовським (фоторепортаж)

Городская хроника

Вкотре южненська громада зібралася в центрі міста, аби проститися зі своїм Захисником, який віддав життя за Україну та вільне майбутнє її народу. Зі сльозами на очах та пекучим болем в серці містяни проводжали в останню путь 28-річного Воїна Артема Андрійовича Садовського. Його молоде життя обірвалося 6 жовтня на полі бою неподалік населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області. Прощання з військовослужбовцем відбулось 12 жовтня біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги. Тут лунав довгий пронизливий крик матері, яка втратила свого сина і вимушена була сьогодні побачити свою дитину в труні… Світлий, усміхнений, доброзичливий, надійний, життєрадісний, завзятий, хоробрий: таким Артема описують його вчителі, колеги, друзі. Він був стрільцем-помічником гранатометника аеромобільного батальйону військової частини А2120, солдатом ЗСУ.

Володимир Новацький, Южненський міський голова: «Молодий гарний хлопець, йому ще жити і жити, але прокляті рашисти забрали в нього життя. Важкою ціною нам дається перемога, втрачаємо дуже багато наших людей. Наша громада втратила вже з 35 Героїв… І надходять нові трагічні звістки, ми отримали інформацію про чергові втрати. Хотілося б, що це закінчилося, щоб настала перемога. Наша центральна площа була передбачена зовсім для інших заходів, ми збиралися тут з вами і відзначали наші міські та загальнодержавні свята, а зараз ця площа перетворилась на місце болю, сліз, прощання з нашими Воїнами…».

Ксенія Ворожбит-Лукаш, вчителька загиблого: «Сьогодні ми прощаємося з Тьомою. Це дуже важко. Він був в сьомому класі, коли я прийшла до 4 школи і стала його класним керівником. Я пам’ятаю його завжди усміхненим, він завжди був позитивною дитиною, не пам’ятаю, щоб він колись хоч з кимось конфліктував чи був чимось незадоволений. Він ніколи не створював проблем, дуже хороший хлопчик! Я хочу запам’ятати його саме таким. Те, що нам сьогодні всім тут болить – це добре, бо ми не повинні звикати до таких прощань. Нам кожного разу має бути боляче, бо, коли нам перестане боліти – ми втратимо в собі щось людське. Тьома Герой! В кіно Герої завжди залишаються живими, вони завжди переможці, а в житті буває по-різному. Для мене він переможець!»

Надія Гузик, директорка Ліцею №3: «Так сталося, що життя вчителів постійно пов’язане з життям їхніх учнів. Батько Артема, Андрій Садовський – це людина, з якою пов’язане моє життя, так як він був моїм учнем, потім вчителем нашої школи, а в 2011 році він привів свого сина в наш навчальний заклад, щоб Артем отримав фахову освіту. Він навчався в нашому коледжі та в 2013 році закінчив його. Це п’ятий випускник нашого Ліцею, який загинув за Україну. Я пам’ятаю випускний Артема, бо це був останній випускний, де Микола Петрович Гузик був в якості директора школи, тоді він, звертаючись до учнів, сказав: «Головною у вашому житті повинна бути любов: до Бога, до Батьківщини, до сім’ї». Артем довів, що він зробив все, аби його родина та Батьківщина були захищені. Він віддав життя і ми вдячні йому … Це героїзм! Він не поїхав за кордон, не сховався, він виконав свій обов’язок».

Після панахиди присутні проводжали в останню путь свого Героя, стоячи на колінах. Живий коридор для Артема Садовського утворили і южненські школярі. В загиблого військовослужбовця залишилися батьки, сестра, дружина та неповнолітня донечка.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному попрощалися з 28-річним військовим Артемом Садовським (фоторепортаж)

  1. Кров за кров Смерть за смерть !!!!!! Вбиваймо побільше російських окупантів !!!!!! Інакше вони повбивають нас українців ….Смерть фашисту Путіну

  2. Петро Великий первый король княжества Украина :

    Детей специально согнали со школ, чтоб на колено встали ? БРАВО !

  3. Гинуть виключно прості хлопці, роботяги. Ви НІКОЛИ не побачите на фронті представників місцевих псевдо -волонтерів або медійних персон по типу Іллі Юрченко або Макса Самойлова. Все на що вони здатні – це співати пісні, клянчити кошти та піаритись на чужому горі

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.