В Южному поліцейські разом з дітьми підготували подарунки для військових

Городская хроника

 Южненські ювенальні поліцейські провели для вихованців дитячого центру «Острів Надії» майстер-клас з виготовлення подарунків захисникам та захисницям України. Молодші дітки малювали, доросліші – плели «патріотичні» браслети. Правоохоронці з дітьми передали привітання і подаруночки до місцевого штабу волонтерів, звідти їх надішлють нашим воїнам на передову. Про це 14 жовтня повідомили в пресслужбі Нацполіції в Одеській області.

Інспекторка ювенальної превенції відділення поліції № 4 Одеського районного управління поліції №2 Вікторія Седько розповідає: «Коли ми почали з дітками роботу над подарунками, пролунав сигнал повітряної тривоги. Вони швидко зібрали свої речі і пішли в укриття. Правила поводження під час такої небезпеки розповідала малеча і чітко виконувала всі вказівки, шкода, що замість веселого святкування, ми ховаємось в укритті. Дітлахи заслуговують на щасливе дитинство. Там під звуки сирени ми продовжили розмову. Діти з гордістю говорили про наших захисників, у їхніх маленьких оченятках горів вогонь впевненості, що ЗСУ переможуть і найближчим часом запанує мир та спокій в Україні. Один хлопчина зауважив, що коли виросте, буде захищати державу, бо сильно її любить: стане військовим чи поліцейським, ще не визначився», – з посмішкою розповіла правоохорониця.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному поліцейські разом з дітьми підготували подарунки для військових

  1. Лучше бы работой своей занялись. В тылу полно сепарни, понаехало всякой пьяни которая орёт в темноте. Машин чужих все дворы заставлены. Какого хрена мы без света по улицам ползаем, делайте тогда комендантский час с 5 вечера.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.