В Южному почали запуск котельні та визначили пріоритетні об’єкти для подачі тепла

Городская хроника

В п’ятницю на комунальному підприємстві теплових мереж «Южтеплокомуненерго» почали запуск котельні. Про це Yuzhny.info повідомив директор вказаного КП Ігор Чугунников. На сайті міськради оприлюднено розпорядження міського голови Володимира Новацького про необхідність розпочати опалювальний сезон в дитячих дошкільних закладах, школах, закладах медицини та культури, житлових будинках, підприємствах, установах та суб’єктах підприємницької діяльності з сьогоднішнього дня, 17 листопада. Пріоритетними об’єктами для почачі опалення визначено навчальні та медичні заклади Южного, саме там тепло отримають в першу чергу.

Стосовно будинків, як повідомив нам Ігор Чугунников, спочатку теплоносій подаватиметься в багатоповерхівки першого мікрорайону, потім – третього і четвертого, але в ті, які технічно будуть підготовлені, а це, зокрема, залежить і від роботи голів правлінь ОСББ.

Керівники закладів освіти, медицини, культури, установ, підприємств, а також ОСББ зобов’язані будуть після подачі теплоносія до будівель забезпечити пуск внутрішніх систем опалення. Керуючого справами виконкому Владислава Терещенка, заступницю міського голови-начальницю управління освіти Олену Баранецьку, а також начальницю управління культури, спорту та молодіжної політики Надію Конопацьку очільник громади зобов’язав забезпечити початок опалювального сезону в підпорядкованих їм дитячих дошкільних закладах, школах, закладах медицини та культури, а також в адміністративних будівлях населених пунктів Южненської ОТГ. Контроль за виконанням даного розпорядження міський голова поклав на свого заступника, начальника управління ЖКГ Дмитра Любівого.

Нагадаємо, що минулого року запуск котельні відбувся 14 листопада.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному почали запуск котельні та визначили пріоритетні об’єкти для подачі тепла

  1. Пафосно, как всегда, в домах батареи ледяные. Платишь исправно – в итоге болт.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.