В Южному організували різдвяний ярмарок, аби зібрати кошти на авто для ЗСУ (фото)

Городская хроника

В суботу, 16 грудня, на проспекті Миру з 12:00 до 16:00 проходив восьмий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Такий захід вже став традиційним для нашого міста, його організували представники волонтерського пункту «Соловейки». Цього разу охочих взяти участь в продажу було значно менше, ніж в минулі рази. Як розповіла волонтерка Олена Ящук, в основному до процесу долучаються ті ж самі місцеві господині та майстрині, що й зазвичай. Каже, зараз на меті закрити дуже важливий грошовий збір, аби придбати автомобіль для наших військовослужбовців з 28 ОМБ, які боронять Україну на Бахмутському напрямку.

Олена Ящук: «Завдяки цій ярмарці ми хочемо закрити збір на авто, яке вже в Україні, чекає на викуп, вони очікували отримати кошти від нас в середині грудня, але потрібної суми в нас ще немає, ми попросили їх ще почекати, аби назбирати кошти. Нам залишилось зібрати близько 80 тисяч гривень. Ця автівка служить для збереження життів наших Захисників, евакуації, вивезення загиблих, не говорячи вже про БК та інше. Нас в процесі організації ярмарку підтримали ті самі люди, що й раніше, на жаль, не дуже багато підприємців зголосилося. Можливо, хтось з них самостійно допомагає армії, ми розуміємо, що для бізнесу це теж нелегко, можливо, не всі знали про проведення ярмарку. Ми трохи засмучені, що учасників сьогодні в нас менше, ніж раніше. Сьогодні ми зробили більший акцент на гарячих стравах, розвели багаття, готували просто неба, аромат такий, що привертав увагу і думаю, людям сподобались наші страви. Є також фотозона, аніматори, музичні виступи».

Для присутніх на ярмарку заколядували учасники народного хору «Берегиня», заспівали в центрі міста гурт «Штаб волонтерів» та священнослужитель храму Св. Петра і Павла УГКЦ Петро Маковецький. Також відбувся благодійний аукціон, в якості лоту – вишита южненською майстирнею бісером картина “Тайна вечеря”, її за понад дві з половиною тисячі гривень придбала вимушена переселенка з Очакова, яка разом з сім’єю знайшла прихисток в Южному.

  • Долучитись до збору коштів на авто можна, задонативши на карту 5375 4112 0988 9141.

На ярмарку вдалося зібрати 91 тисячу 189 гривень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному організували різдвяний ярмарок, аби зібрати кошти на авто для ЗСУ (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.