віктор геть

В Южному керівнику «Дельта Вілмар» вручили подяку від Одеської ОВА

Городская хроника

Генеральному директору компанії  «Дельта Вілмар Україна» Віктору Геть в стінах міськради Южненський міський голова Володимир Новацький передав подяку від Одеської обласної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у забезпеченні нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану під час збройної агресії РФ та активну благодійну діяльність. Подяку Віктору Федоровичу вручили перед початком засідання сесії 4 травня, куди він був запрошений.

Зазначимо, що компанія «Дельта Вілмар Україна» вперше зайняла другу позицію у списку головних бюджетоутворюючих підприємств Южненської громади, які є найбільш вагомими платниками податків. За I квартал цього року «Дельта Вілмар Україна» сплатила до місцевої казни 8,2 млн гривень, що на 43,9% більше відповідних надходжень минулого року. На першій позиції – порт «Южний» (8,5 млн гривень), на третій – ОПЗ (7,3 млн гривень), на четвертій – Южненська філія «АМПУ» (2,8 млн гривень), на п’ятій – «Укртранснафта» (1,9 млн гривень).

Нагадаємо, в грудні 2022 року з роботою підприємства «Дельта Вілмар Україна» ознайомилися представники Одеської районної військової адміністрації.

Юрій Крук, начальник Одеської РВА: “Ми відвідали одне з провідних підприємств нашої області, нашого регіону “Дельта Вілмар Україна” і, чесно кажучи, таких два важливих моменти хочу відзначити: по-перше, є у нас ситуація з військовими, тими бійцями, працівниками, які пішли до лав Збройних Сил України і загинули. Сьогодні ми вдячні керівництву заводу, акціонерам за допомогу, яка надана членам сімей загиблих. Вічна пам’ять Героям і подяка рідним за таких патріотів нашої держави.

Щодо виробництва. Дійсно приємно, коли сьогодні, в умовах війни компанія працює, повністю збережено колектив підпириємства і виробництво. За це теж подяка і акціонерам, і керівнику підприємства за те, що зробили усе можливе, щоб воно працювало і майже 600 працівників отримували одну із найвищих заробітних плат в нашому регіоні. Ми пишаємось, що у нас є і інвестори, і люди, які сьогодні роблять все можливе, щоб ми продовольчу складову в нашій державі тримали. Тому – тримаємо усі фронти і дякуємо, всім, хто задіяний у цьому процесі – колективу, керівникам, акціонерам”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному керівнику «Дельта Вілмар» вручили подяку від Одеської ОВА

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.