В Южному 27 жовтня відбудеться засідання виконкому

Городская хроника

В четвер, 27 жовтня, о 10:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Южненської міської ради. На порядок денний винесено 22 відкритих питання. Планується затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» на 2022 рік, а також внести зміни до фінплану Центру первинної медико-санітарної допомоги. Буде заслуханий звіт щодо фінансово-господарської діяльності КП «Южненська міська студія телебачення «МИГ» за минулий рік.

Здебільшого питання порядку денного стосуватимуться погодження міський програм. Члени виконкому планують погодити Програму створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території нашої ОТГ, а також внести зміни та доповнення до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської ОТГ та до Програми розвитку інфраструктури громади. Деякі заходи в напрямках благоустрою, теплового господарства, водопровідно-каналізаційного, дорожнього, які планувалось провести цьогоріч, будуть перенесені на 2023 та 2024 роки у зв’язку з необхідністю у виконанні більш першочергових заходів, включених до видатків місцевого бюджету на цей рік.

Також виконком планує погодити Програму підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги та Програму місцевих стимулів для працівників міської лікарні на 2023-2025 роки. Робиться це з метою підвищення соціального захисту медичних працівників, заохочення їх до праці в громаді, забезпечення працівників належною заробітною платою, що є передумовою збереження кадрового потенціалу. Крім того, буде затверджена цільова Програма підтримки органу самоорганізації населення в місті Южному до 2025 року (МІЗ) та погоджені зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту (вони пов’язані зі створенням КНП «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», до програми вносять додаткові пункти щодо утримання даного підприємства).

Будуть розглянуті зміни до Екологічної програми заходів з охорони навколишнього природного середовища громади, Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на територій Южненської ОТГ, Комплексної цільової програми «Електронна громада». Щодо останньої – зміни полягають в тому, аби на наступний рік не планувати кошти на фінансування низки заходів, які мали реалізувати в 2023 році, зокрема, мова йде про розробку нової версії веб-сайту Южненської ОТГ (офіційний сайт міськради). З початку повномасштабної війни він не працює, спеціалісти налаштували переадресацію на веб-сайт Одеської ОВА.

Заключні питання стосуватимуться бюджету нашої громади, будуть внесені деякі зміни та заслуханий звіт про виконання бюджету за  дев’ять місяців  поточного року. Детальніше про розглянуті питання на засіданні виконкому ми розкажемо в наших наступних матеріалах після 27 жовтня.  

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.