В Южному 21 липня відбудеться засідання виконкому

Городская хроника

В четвер, 21 липня, відбудеться засідання виконавчого комітету Южненської міської ради. На порядок денний винесено 29 питань, з них 15 будуть розглянуті в закритому режимі. Члени виконкому планують погодити внесення змін та доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, Програми розвитку інфраструктури, Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Крім того, планується затвердити відкориговані фінансові плани КП «Южводоканал» (в планах придбання дизельних генераторів для артезіанських свердловин) та міської лікарні (є потреба в капремонті системи опалення в поліклінічному відділенні) на 2022 рік з урахуванням внесених змін. Серед питань також і затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Южводоканал».

Ще одне питання порядку денного стосуватиметься використання матеріального резерву виконавчого комітету, а саме передачі засобів індивідуального захисту органів дихання (респіратори) жителям Новобілярського старостинського округу. Члени виконкому також розглянуть заяву одного з підприємців щодо продовження терміну дії дозволу на розташування рекламних засобів (два щити) за адресою: пр. Григорівського Десанту біля перехрестя з вулицею Комунальною.

Крім того, на засіданні виконкому буде заслуханий звіт про виконання бюджету Южненської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року. Детальніше про інші питання, які планується розглянути завтра, та результати засідання ми розкажемо в наших наступних матеріалах.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.