В Южненській ОТГ зростає кількість школярів, які переходять на очну форму навчання

Городская хроника

За минулий місяць в школах Южного на 270 учнів, які обрали очний формат навчання, стало більше. Як повідомив міський голова Володимир Новацький, щотижня кількість дітей, які хочуть відвідувати школу в звичному режимі – збільшується. На сьогодні в офлайн форматі отримують знання 1 120 дітей. Він також зазначив, що в місті змінили найменування першої та третьої шкіл. За його словами, такі зміни пов’язані з необхідністю приведення назв освітніх закладів у відповідність до чинного законодавства. Замість загальноосвітніх шкіл тепер є початкова школа, гімназія та ліцей.

Нагадаємо, южненські депутати 22 вересня розглянули питання щодо зміни найменуваннь комунального закладу загальної середньої освіти №1 та комунального закладу загальної середньої освіти «Авторська школа М.П.Гузика».  Зміни у законодавчій сфері вимагають приведення у відповідність до чинного законодавства найменувань та установчих документів цих закладів. Тепер перша школа стане ліцеєм №1, а третя – ліцеєм №3 «Авторська школа М.П.Гузика». Депутати також затвердили нові статути цих освітніх закладів. Крмі того, депутати погодили пропозицію управління освіти внести до штатних розписів шкіл Южненської громади на період дії воєнного стану посади «асистент вчителя» в 1-4 класах з очною формою навчання. Робиться це з метою створення належних безпечних та нешкідливих умов навчання, утримання і праці учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ зростає кількість школярів, які переходять на очну форму навчання

  1. Ну ну , судя по таким заголовкам, скоро все закончится.
    “Южненська ОТГ в списку тих громад, де фіксується інтенсивне зростання COVID-19”

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.