В Южненській ОТГ знову вимкнуть вуличне освітлення

Городская хроника

У зв’язку з руйнуванням декількох генеруючих об’єктів енергетичної інфраструктури України 20 жовтня по всій країні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. В Одеському районі, починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це необхідно аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури. Планові відключення в Одесі та Одеському районі не торкнуться підприємств життєзабезпечення критичної інфраструктури – хлібозаводів, об’єктів охорони здоров’я, станцій швидкої медичної допомоги, підприємств водозабезпечення та водовідведення та інш. Про це повідомили в Одеській районній військовій адміністрації, яку очолює Юрій Крук. Він звернувся до населення з проханням поставитись до цієї ситуації з розумінням і відповідально, пояснивши, що це вимушені кроки. Разом із тим, енергетики працюють над тим, щоб забезпечити в подальшому стабільну, надійну та безперебійну роботу енергосистеми.

На підставі цього в Южненській громаді було прийнято рішення про відключення вуличного освітлення. В управлінні житлово-комунального господарства Yuzhny.info пояснили, що це вимушена міра задля економії електроенергії. Нагадаємо, що зовнішнє освітлення в нашій громаді увімкнули зовсім нещодавно, 17 жовтня, проте через складну ситуацію в країні, його доведеться знову вимкнути на невизначений час.

Фото: В.Курбатов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ знову вимкнуть вуличне освітлення

  1. В одесских новостях писали, что это наш мэр Новацкий решил экономить и отключать уличное освещение. Гопстопники ему спасибо скажут. Ну а люди которых ограбят или изобьют в темноте, проклянут до седьмого колена.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.