В Южненській ОТГ завершується обговорення щодо перейменування двох вулиць

Городская хроника

Оголошене 2 серпня Южненською міськрадою громадське обговорення щодо перейменування двох вулиць в нашій громаді завершиться вже через декілька днів. На обговорення було виділено 30 днів. Подавати свої пропозиції та зауваження жителі громади могли через портал «Електронні консультації та обговорення» а також через виконавчий комітет Южненської міської ради. Активності з цього питання серед жителів ОТГ не спостерігалось. Так, під першою консультацією щодо перейменування вулиці Жовтнева в Нових Білярах на вулицю Віталія Гуляєва (заглиблий командир 28-ї окремої механізованої бригади) всього два коментаря та 21 перегляд. Пропозиція щодо перейменування цієї вулиці була винесена за ініціативи Южненського міського голови.

Мельник Анастасія написала: «Проти. Коли війна в країні – є більш важливі питання. Місяць жовтень теж будемо перейменовувати?»

Ткач Олена теж висловилась з цього приводу: «Проти. Перейменовувати вулицю не головне питання сьогодення. Не зрозуміло, чим не догодив 10-й місяць року».

Під другою консультацією щодо перейменування вулиці Цвєтаєва в Сичавці на вулицю Віталія Гуляєва коментарів від жителів громади немає, саму публікацію подивилося 24 користувача. Пропозиція щодо зміни назви вулиці в Сичавці міська рада винесла на підставі звернення жительки цього села.

За нашою інформацією, наступного тижня в міськраді має відбутися засідання комісії з питань перейменування обєктів Южненської ОТГ, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. На комісії мають розглянути питання щодо перейменування зазначених вулиць з урахуванням підсумків громадського обговорення. Раніше повідомлялось, що вулиця Жовтнева підпадає під декомунізацію і тому її треба перейменувати.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ завершується обговорення щодо перейменування двох вулиць

  1. , предлагаю снести ВСЕ советские постройки по ВСЕЙ Украине! Ставим на голосование?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.