В Южненській ОТГ відзначили 79-ту річницю визволення Сичавки від німецько-фашистських загарбників

Городская хроника

В Сичавці у вівторок, 4 квітня, відбувся урочистий мітинг під назвою «Пам’ять про вас в нашім серці живе». Захід був присвячений річниці звільнення села від німецько-фашистських загарбників. Про це повідомляється на сторінці сільського будинку культури у Facebook.

«4 квітня – цей день нічим не позначений у жодному календарі. Але для нас він особливий. Цього дня, 79 років тому, нашу Сичавку було звільнено від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди у селі Сичавка відбувся урочистий мітинг. Присутні віддали шану тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наше село від загарбників. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

На жаль, історія має властивість повторюватися, і сьогодні ми змушені захищати наші домівки уже від рашистської навали. Але наш народ мужній, незламний, героїчний. Нам непотрібно чужого, але й своєї Батьківщини ми ніколи нікому не віддамо. З нами Правда, а значить з нами Бог, і Перемога буде обов’язково за нами!» – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “В Южненській ОТГ відзначили 79-ту річницю визволення Сичавки від німецько-фашистських загарбників

  1. Заборонить російську мову в УКРАЇНІ Бо російська мова це мова вбивць Всих росіян від мала до велика будемо пішки гнати з УКРАЇНИ в Росію до фашиста Путіна і вдогонку будемо бити мокрими вожжами Щоб відбить охоту лізти в УКРАЇНУ …Не давать громадянства УКРАЇНИ росіянам на 200 і більше років За вбивства безневинних українців

      1. Українська влада терміново повинна прийняти ЗАКОН По перше щоб росіяни не переїзджали жити на постійне проживання в УКРАЇНУ НЕ давать їм громадянство УКРАЇНИ По друге Заборонить російську мову в УКРАЇНІ так як російська мова це Мова вбивць українського народу

      2. ГЕТЬ РОСІЯН З УКРАЇНИ БО РОСІЯНИ НАРОД ОКУПАНТ ВОНИ ВБИВЦІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!!!!!!

  2. Так и не понял кто освободил, какая-то недосказанность. Кто освободил Сычавку? Инопланетяне, лига справедливости или сейлормун?

  3. ЮЖНЕНСЬКА ВЛАДА ЗАБИВАЄ МЕШКАНЦЯМ ОТГ ЗОКРЕМА ДІТЯМ МІЗКИ ТІЄЮ ВІЙНОЮ З ФАШИЗМОМ АЛЕ СЬОГОДНІ НАС УКРАЇНЦІВ ЗНИЩУЮТЬ РОСІЙСЬКІ НАЦИСТИ ПРОТИ РОСІЯН ТРЕБА ПІДНІМАТЬ ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЩОБ РОСІЙСЬКА БАНДА БУЛА ЗНИЩЕНА

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.