В Южненській ОТГ школи готуються розпочати новий навчальний рік: триває перевірка

Городская хроника

До нового навчального року залишилось трохи більше двох тижнів. Всі школи нашої громади проходять перевірку, після якої отримають відповідний акт, який дозволятиме приймати школярів. Але це станеться тільки після того, як всі виявлені під час інспектування недоліки будуть усунені. Комісія 15 серпня оглянула стан готовності всіх ліцеїв міста, а 14 серпня – гімназій в Сичавці та Нових Білярах. В цілому школи готові до навчального року, цьогоріч здебільшого учні обрали очний формат навчання. За всіма школами громади закріплені укриття, де учасники освітнього процесу будуть переховуватися під час повітряної тривоги.

Наразі в деяких закладах громади завершуються ремонтні роботи. Так, в Ліцеї №3 цього літа проводять ремонт покрівлі над спортивною залою (за бюджетні кошти) та другої частини укриття (за кошти Дитячого фонду ОНН «Юнісеф»). В Ліцеї №2 до 1 вересня планують облаштувати клас безпеки, для цього зараз ремонтують два приміщення. Крім того, в коридорах школи встановлюють додаткові камери відеоспостереження задля підвищення безпеки в навчальному закладі. В Ліцеї №1 з 1 вересня учні матимуть змогу навчатися вже в стінах рідного закладу, адже тепер школа має своє укриття, ремонт якого також на фінальній стадії. Школярі навчатимуться у дві зміни, так як сховище розраховане орієнтовно на 600 осіб, а в Ліцеї навчається близько 1000. В управлінні освіти зазначили, що всі школи нашої громади цьогоріч отримали противибухову плівку для вікон від фонду «Юнісеф», наклеїти її планують до 1 вересня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южненській ОТГ школи готуються розпочати новий навчальний рік: триває перевірка

    1. Покажите, где именно вы все время видите ленина? Только без телепатии, типа “ось там має бути “.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.