Річниця Invivo в Южному: лабораторія за рік зробила понад сім тисяч аналізів

Городская хроника

Рік тому, 25 січня, в нашому місті відкрило свої двері відділення лабораторії Всеукраїнської мережі Invivo. Сьогодні заклад відзначає річницю роботи і з цієї нагоди з 25 по 27 січня проводитиме для відвідувачів лотерею, де кожен, хто прийде здавати аналізи, виграє один з трьох призів:

  • брендову чашку;
  • грошовий сертифікат;
  • смаколики.

Як розповіла Yuzhny.info завідувачка лабораторії та сімейна лікарка Юлія Омельченко, за рік роботи відділення в Южному було зроблено більше семи тисяч аналізів. Наразі їхній перелік розширено, щомісяця для пацієнтів діють акції на пакети досліджень, детальніше про це можна дізнатися на сайті мережі – invivo.ua. Змінився і графік роботи, забір відбувається з 7:30 до 12:30 (будні дні), до 11:30 (в суботу), отримати результати аналізів можна як дистанційно (у форматі ПДФ у месенджері Viber на свій номер телефону), так і прийти за документом в лабораторію: в будні дні відділення працює до 16:00, в суботу до 12:00.

Юлія Омельченко: «Цей рік роботи був трохи важким, адже ми відкрили лабораторію під час блекауту. Тоді часто відключали електроенергію і це ускладнювало роботу. Зараз згадую той період і не уявляю, як ми це все організували. Доводилось підключати генератор, а це не так і просто, бо у нашому відділенні все автоматизовано, замовлення здійснюється через комп’ютер, потрібен був інтернет, світло, щоб в приміщені було тепло. Зараз вже людей в місті більше, а ще рік тому пацієнтів було в рази менше, ми переживали і мали сумніви, чи будуть послуги лабораторії затребувані. Була величезна проблема знайти персонал, зараз в нас ще два нових працівника, це медсестри Вікторія і Тетяна. Остання – внутрішньо переміщена особа з Херсонської області, вона знайшла прихисток в нашому місті. Вікторія – місцева жителька, раніше працювала на Одеському припортовому заводі. Я радію, що у нашому відділенні працюють такі професіонали. В лабораторії додалися нові дослідження, сам перелік доволі широкий, їх більше 800. Для того, щоб здати аналізи, пацієнту не обов’язково мати направлення. Пацієнти, які задекларовані в нашій клініці Om Family Clinic, за направленням від лікаря при потребі мають змогу здати загальний аналіз крові, сечі, на холестерин та цукор безкоштовно в межах програми НСЗУ. В лабораторії також діє на постійній основі знижка для пенсіонерів, для дітей до 5 років, для осіб з інвалідністю I та II групи. При оформленні замовлення на послуги лабораторії через сайт (онлайн) для пацієнта передбачена знижка -5%».

Детальніше щодо роботи мережі лабораторії Invivo, видів аналізів та їх вартості, акційних пропозицій, а також про підготовку до аналізів можна ознайомитися на офіційному сайті мережі – Invivo.ua. Номер телефону Call-center: 0800-210-777. Южненське відділеня лабораторії знаходиться по вулиці Новобілярська, 22/1 (біля магазину «Копійка»). Номер телефону відділення: 093-49-51-442.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Річниця Invivo в Южному: лабораторія за рік зробила понад сім тисяч аналізів

  1. Дівчинка, яка зліва, дуже класно робить забір крові з вени.
    Ще в них є і безкоштовні аналізи.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.