Про відновлення роботи СП «Портовик» та коли запрацює КП «Олімп» – мер Южного

Городская хроника

Южненський міський голова у своєму відеозверненні на каналі Южненського ТБ 5 вересня повідомив, що від сьогодні буде виходити на відеозв’язок з громадою один раз, по понеділкам. Володимир Новацький розповів, що минулий тиждень був присвячений сфері освіти, адже в громаді запрацювали навчальні заклади, з кожним днем кількість дітей, які віддають перевагу вчитися в офлайн режимі, стає більше. Також міський голова розповів, що наразі в міськраді готуються до проведення сесії, на порядок денний якої буде винесено багато питань стосовно життєдіяльності нашої ОТГ, зокрема й питання щодо КП «Олімп».

«З сьогоднішнього дня будемо з вами працювати в новому форматі, кожного понеділка будемо підводити підсумки роботи на минулий тиждень, але, якщо буде необхідність – я записуватиму відеозвернення додатково в той день, коли буде важлива інформація для населення. За минулий тиждень було багато повітряних тривог, в основному в нічний час. Зараз для нас це дуже важливий момент, бо розпочався навчальний рік і діти пішли в дитсадки та школи. Минулий тиждень був присвячений сфері освіти, адже запрацювати освітні заклади громади і з кожним днем кількість дітей, які забажали навчатися в офлайн режимі стає більше. Це пов’язано з тим, що в нас створені умови для очного навчання. З дитсадками така ж тенденція, в нашому місті розпочали роботу всі дошкільні заклади (неповний день).

Зараз в нас йде підготовка до сессії Южненської міської ради, є багато питань, які треба буде розглянути. Йде також підготовка до бюджету 2023 року. Кабмін вже надав контрольні цифри, ми вже над цим працюємо, 15 вересня Кабмін повинен буде затвердити їх і передати до Верховної Ради.

Хочу проінформувати також, що з сьогоднішнього дня починає працювати в повному обсязі профілакторій «Портовик», в тому числі відкривається басейн і там знову будуть проводити тренування з плавання для вихованців нашої дитячої спортивної школи. Южненська ДЮСШ працює і ми зробимо все можливе, аби всі проблемні питання, які виникають – були вирішені. Стосовно ФСК «Олімп», все його майно практично передане на баланс громади. Наразі відпрацьовуються деталі, на наступній сесії планується затвердили штатний розпис нового комунального підприємства «Олімп», тоді вже це підприємство зможе повноцінно запрацювати», – розповів Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.