Прапори бригад, в складі яких южненці захищають Україну, замайоріли на Говерлі

Городская хроника

Акцію наприкінці травня організувала група жительок Южного, серед них і представниця Штабу волонтерів Южненської ОТГ – Анна. Вона розповіла, що бажання піднятись на найвищу точку нашої країни було ще минулого року, але через повномасштабне вторгнення довелося відтермінувати свої плани.

«За рік ми вирішили все ж таки це зробити і віддати шану нашим Захисникам і Захисницям, завдяки яким ми можемо зараз втілювати мрії. Зробивши фото зі стягами, ми знову нагадали підписникам у соціальних мережах, що не можна забувати про ти, хто закриває нас від жахів війни й також, можливо, когось змотивуємо на його мрії, тому що життя одне і коли, як не зараз, потрібно їх втілювати», – зазначила волонтерка.

Підйом зайняв близько чотирьох годин. Мандрівниці потрапили під зливу, град і сильний вітер, та все ж не зупинилися і дійшли до поставленої мети – повідомили на сторінці Штабу в Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.