Послугами центру зайнятості в Южному в 2022 році скористалося понад 1100 осіб

Городская хроника

Скорочення попиту роботодавців на працівників – реакція на військову агресію. Служба зайнятості Южного підбила підсумки роботи за минулий рік та визначила пріорітетні завдання на поточний 2023 рік. Послугами южненської філії ЦЗ скористалося понад 1100 осіб, статус зареєстрованого безробітного мали 726 чоловік, допомогу по безробіттю отримували 669 людей, нове робоче місце за сприяння служби зайнятості знайшла 321 людина, з них 221 мали статус зареєстрованого безробітного. Про це повідомляється у звіті центру зайнятості, опублікованому на сторінці Южненської міськради у Facebook.

Професійне навчання проходив 31 безробітний, з них більшість у Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, у громадських роботах брали участь 2 безробітних, понад 100 роботодавців, які співпрацювали зі службою зайнятості, надали інформацію про 560 вакансій.

У 2023 році основними пріоритетами в роботі Державної служби зайнятості є:

  • запровадження нових та результативна реалізація вже діючих активних програм сприяння зайнятості населення. Серед них – професійне навчання ветеранів війни – учасників бойових дій на короткотермінових курсах в ЦПТО ДСЗ;
  • подальша цифровізація послуг та сервісів служби;
  • продовження реалізації програми щодо надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи;
  • подальша участь в «Армії відновлення», адже кожен своєю працею також наближають нашу перемогу.

Не зважаючи на проблеми та виклики, пов’язані з ситуацією в країні, Державна служба зайнятості продовжує дотримуватись визначеної мети – допомогти у працевлаштуванні всім, хто цього потребує. З початку воєнних дій служба зайнятості максимально спростила та автоматизувала низку послуг: на порталі державних послуг «Дія» реалізовано проєкти, завдяки яким можна подати заявку на отримання статусу безробітного, а роботодавці можуть подати документи на отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Створений новий «Єдиний портал вакансій» завдяки зусиллям Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua – сайт з пошуку роботи, Jooble).

Було запроваджено програму компенсації витрат роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Розмір компенсації – 6500 гривень за кожну особу протягом двох місяців. Також було реалізовано програму «Власна справа» в рамках урядового проєкту «єРобота». Завдяки програмі підприємці отримують мікрогранти на створення нового або ж розвиток вже діючого бізнесу. Планується продовження дії цієї програми на 2023 рік – зазначили в южненській філії Центру зайнятості.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.