Найбільше судно з початку 2023 року обробляється біля причалу №9 ДП «МТП «Южний». Судно класу Panamax DENSA PELICAN було пришвартовано 23 січня. Планується завантажити 60 000 тонн шроту. Про це 27 січня повідомили в пресслужбі держстивідора.
«Морські шляхи України залишаються важливим каналом постачання агропродукції. За останні півроку шрот з насіння соняшнику став традиційним для номенклатури державного стивідора. Це четвертий у січні балкер, який зайшов у порт під навантаження продовольчою продукцією», – зазначили на підприємстві.
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2023/01/327703605_957056648595244_6428952179148992125_n-693x520.jpg)
Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей