Петиція про присвоєння звання Героя України южненцю Андрію Єфімчуку набрала необхідну кількість голосів

Городская хроника

На сайті Президента України зібрали понад 25 тисяч підписів за присвоєння звання (посмертно) Героя України 39-річногому військовослужбовцю з Южного Андрію Єфімчуку. Петиція була подана дружиною загиблого Воїна 6 жовтня 2023 року. Ольга Єфімчук просила присвоїти її чоловіку звання Героя України і протягом трьох місяців активно розповсюджувала посилання на петицію в соцмережах та закликала небайдужих людей долучитися і підписатися. В результаті із необхідних 25 тисяч підписів вдалося зібрати – 25 860. На сьогодні статус електронної петиції – «На розгляді». Згідно із чинним законодавством, президент Володимир Зеленський зобов’язаний розглянути документ і дати відповідь.

Дружина загиблого військовослужбовця Ольга Єфімчук на своїй сторінці в Facebook подякувала всім, хто долучився і підтримав її ініціативу. Жінка зазначила, що зібрати таку кількість підписів було важко.

«В першу чергу хочу подякувати нашій дочці, нашій дівчинці, яка вірила і завжди казала мені: «Мама не опускай рук, не переживай, час ще є і ти збереш, адже тато Герой!». Дуже сильно дякую своїй команді, яка ці місяці була зі мною і допомагала, бо знайти людей, які дійсно зрозуміють, дуже важко, але Слава Богу вони в мене є! Дуже сильно дякую людям, з ким у мене були обміни і просто 1/1, успіхів Вам у досягнення своїх 25 000, це дійсно нелегко. Дякую кожному, хто допоміг закрити нашу петицію, велике дякую за репости, за сторіси і просто за вашу підтримку, адже тільки всі разом ми сила», – написала Ольга Єфімчук.

Нагадаємо, Южненська громада провела в останню путь свого хороброго Воїна Андрія Єфімчука 22 вересня 2023 року. На церемонію прощання тоді прийшли його сім’я, друзі, побратими, однокласники та вчителі, представники міськради та небайдужі южненці. Загиблий військовослужбовець був розвідником-навідником розвідувального відділення розвідувальної роти, солдатом ЗСУ військової частини А2298. Серце 39-річного військовослужбовця зупинилося 18 вересня 2023-го, він загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Петиція про присвоєння звання Героя України южненцю Андрію Єфімчуку набрала необхідну кількість голосів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.