Одещина отримала 90 генераторів від міжнародних партнерів: декілька передадуть в Южненську ОТГ

Городская хроника

40 генераторів, які Одеська область отримала від команди американського проєкту UCBI – II «Зміцнення громадської довіри», за дорученням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, розподілено між районними військовими адміністраціями, громадами та низкою стратегічно важливих установ. Про це повідомили в пресслужбі ОВА.

«Від міжнародних партнерів зі Сполучених Штатів Америки наша область раніше вже отримувала два надпотужних генератори, які наразі, в періоди відключення електроенергії, забезпечують роботу головного корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні та одного з важливих об’єктів критичної інфраструктури Одеської області. А нова партія генераторів сприятиме роботі значно більшій кількості важливих об’єктів соціальної інфраструктури та «Пунктів незламності», що дозволить тим самим забезпечити надання необхідних послуг населенню» – говорить начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Окрім цього, в рамках реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), наш регіон отримав ще 50 генераторів.

«По п’ять генераторів надійшли до Арцизької, Балтської, Білгород-Дністровської, Болградської, Визирської, Доброславської, Кодимської, Саф’янівської, Южненської та Чорноморської громад, які є партнерами проєкту від Одеської області. В розмові з керівництвом усіх районів та ОТГ закцентував їх увагу на тому, аби вони продумано розподілили генератори, які Одещина отримує як гуманітарну допомогу, по важливим об’єктам у себе на місцях» – зазначив Максим Марченко.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.