Держава безплатно видаватиме LED-лампочки в обмін на лампи розжарювання

Без рубрики

Міністерство економіки анонсувало програму безплатного обміну застарілих ламп розжарювання на нові світлодіодні. Про це розказала міністерка Юлія Свириденко після того, як Єврокомісія пообіцяла профінансувати 30 млн LED-лампочок для України. Загалом у рамках цієї програми планується замінити 50 млн лампочок. Це має суттєво скоротити навантаження на енергосистему.

“Ми профінансуємо близько 30 мільйонів світлодіодних лампочок для України. Коли 50 мільйонів таких лампочок буде доставлено з нашими партнерами, це заощадить 1 ГВт — річний обсяг виробництва атомної електростанції! У темні часи ми стоїмо разом із нашими українськими друзями”, – написала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Twitter.

Лампочка розжарювання споживає від 60 Вт, LED-лампочка – тільки 4 Вт, тобто в 15 разів менше.

“Такий простий спосіб, як заміна ламп живлення на енергоощадні LED-лампи, може допомогти нам споживати на 7-10% менше електроенергії в момент пікового навантаження”, – сказала Свириденко.

Інструкцію, як можна отримати безплатні світлодіодні лампи, міністерство опублікує пізніше. Там обіцяють, що механізм буде максимально простим.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.