Кількість переселенців в Южненській ОТГ щоденно зростає: дані на 1 серпня

Городская хроника

В ранковому відеозверненні на каналі южненського телебачення 1 серпня міський голова Володимир Новацький повідомив, що станом на сьогоднішній день в нашій громаді перебуває більше 1800 вимушених переселенців, ця цифра постійно зростає. Він також озвучив, що наша громада отримала чергову гуманітарну допомогу, цього разу від БФ «Олімпійське коло», яка призначена для найменших южненців.

«Станом на ранок, 1 серпня, на обліку Южненської громади перебуває 1842 внутрішньо переміщених особи. За липень до нас прибуло 288 вимушених переселенців. На жаль, кількість людей, які змушені покидати рідну домівку, зростає з кожним днем. До нас прибувають люди з різних регіонів країни, найбільше – з Миколаївської та Херсонської областей. Скільки це буде продовжуватись – ніхто сказати не може.

За підтримки благодійного фонду «Олімпійське коло» (за сприяння нашого чемпіона Юрія Чебана) в минулу п’ятницю отримали допомогу наймолодші жителі Южного, така «гуманітарка» буде надаватись і в подальшому», – запевнив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.