Южненський центр зайнятості анонсував безкоштовне навчання та оновив список вакансій

Городская хроника

Южненська філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує отримати професію столяра. Термін навчання – 5,5 місяців, курси розпочинаються 29 грудня. Після закінчення навчання буде видано свідоцтво державного зразка. Необхідними витратними матеріалами забезпечує навчальний заклад. Для зареєстрованих безробітних курси безкоштовні, але також можливе навчання на платній основі. Дізнатись більш детальну інформацію можна телефоном: (04842) 3-01-38, 3-01-37 або звертайтесь до центру зайнятості в Южному (вулиця Т.Г. Шевченка, 6).

Актуальні вакансії:

 • Вихователь закладу дошкільної освіти (обов’язки: прийом дітей, проведення  занять для їх розвитку дітей (поліпшення моторики, логіки тощо). Знання  ігор, які підійдуть для розвитку дітей, організація різних свят та інших заходів, на яких дітки вчитимуться проявляти себе, не боятися публіки. Володіння навичками дистанційного навчання). Заробітна плата: 7 000 грн. Режим виконуваної роботи: п’ятиденний робочий тиждень.
 • кухар (обов’язки: забезпечує своєчасне, згідно з режимом ЗДО, доброякісне приготування їжі. Бере участь у складанні меню-розкладки. Приймає вагою продукти з комори, відповідає за правильне їх збереження.  Дотримується технології приготування їжі, смачно готує страви). Заробітна плата: 6 700 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • керівник колективу (театрального, самодіяльного та ін.) Обов’язки: керує роботою колективу вокального ансамблю в Будинку культури Чорноморської селищної ради. Бере участь у розробці перспективних та поточних планів роботи, в проведенні організаційно-творчих заходів. Проводить групові та індивідуальні заняття з учасниками з акторської майстерності. Заробітна плата: 6 700 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • тальман (обов’язки: проведення відбору проб с/г рослинної продукції відповідно графіків ISO та ДСТУ. Прийом і здача експортно-імпортних, каботажних, місцевих вантажів і багажу в трюмах і на палубі морських і річкових суден, причалах і вантажних складах і участь в їх навантаження і вивантаження. Видача вантажів вантажоодержувачам. Передача вантажів суміжним видам транспорту для подальшого перевезення. Організація сортування та добірки вантажів у відповідності зі змінно-добовим планом і каргопланом). Заробітна плата: 9000 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • слюсар з ремонту рухомого складу (обов’язки: проводити ремонт вагонів згідно з технологічним процесом при безумовному  виконанні  вимог діючих ДНАОП, пожежної  безпеки та промислової санітарії). Заробітна плата: 15 200 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • електрогазозварник (обов’язки: виконує ручне дугове, плазмове, газове зварювання, автоматичне і напівавтоматичне зварювання простих деталей та конструкцій вузлів з конструкційних сталей, кольорових металів та сплавів та середньої складності деталей, вузлів, конструкцій і водопроводів із вуглецевих сталей у всіх положення шва). Заробітна плата: 10 000 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (обов’язки: розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування будь-якого призначення, всіх типів і габаритів під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях). Заробітна плата: 9 000 грн. П’ятиденний робочий тиждень.
 • кошторисник (обов’язки: перевіряє обґрунтованість вартості будівельно-монтажних робіт та інших витрат генпідрядника по тендерній документації або за пропозиціями по договору підряду на будівництво об’єкта з урахуванням можливого подорожчання в період будівництва,  витратами на заходи з охорони навколишнього середовища. Бере участь в підготовці договору на будівництво об’єкта). Заробітна плата: 10 000 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • технік з планування (обов’язки: обробка колійних листів, контроль за дотриманням норм списання палива відповідно до виду ПРР, розрахунок руху палива та підрахунок відпрацьованих машино- мотогодин, обробка колійних листів легкового автотранспорту, контроль дотримання норм списання палива, формування звіту про затребуваність техніки, перевірка звітів зі списання олій, надання даних та формування звітів щодо роботи техніки фінансовій службі, бухгалтерії, перевірка актів виконаних робіт із пломбування паливних баків).  Заробітна плата: 14 100 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • інженер з автоматизованих систем керування виробництвом (обов’язки: иконує роботу з проєктування і впровадження автоматизованих систем керування виробництвом на основі застосування сукупності економіко-математичних методів, сучасних технічних засобів оброблення, передавання і відображення інформації, елементів теорії економічної кібернетики. Вивчає систему і методи керування і регулювання діяльності підприємства, його виробничих і функціональних підрозділів, визначає можливість формалізації елементів діючої системи і доцільність їх переводу на автоматизований режим). Заробітна плата: 15 000 грн, п’ятиденний робочий тиждень.
 • майстер зеленого господарства (обов’язки: здійснює керівництво виробничою діяльністю на закріпленій ділянці з озеленення території та формування зелених насаджень, догляду за ними. Здійснює розстановку робітників на об’єктах, видає наряди на виконання робіт. Розробляє ескізні проекти композицій зелених насаджень, квітково-декоративного оформлювання та організовує їх впровадження. Систематично обстежує стан зелених насаджень і вживає заходів щодо усунення виявлених недоліків у догляді за ними. Здійснює оперативне керівництво роботою машин і механізмів). Заробітна плата: 13 786 грн. Режим виконуваної роботи: п’ятиденний робочий тиждень.
 • озеленювач 1 розряду (обов’язки: виконання допоміжних робіт з прибирання садових доріжок, газонів, квітників від палого листя, гілок, сміття та снігу. Створення квітників, посадка рослин, полив. Застосування сапи та лопати. Посипання доріжок піском та сіллю).  Заробітна плата: 8 665 грн. П’ятиденний робочий тиждень.
 • вчитель географії (обов’язки: навчає учнів із урахуванням специфіки навчального предмета). Заробітна плата: 7 701 грн. (Додатково доплати, надбавки, премії). Режим виконуваної роботи:  п’ятиденний робочий тиждень.
 • вчитель англійської мови (обов’язки: навчає учнів із урахуванням специфіки навчального предмета). Заробітна плата: 7 701 грн. (Додатково доплати, надбавки, премії). Режим виконуваної роботи: п’ятиденний робочий тиждень.
 • сестра медична (обов’язки: проводить діагностичні, лікувальні процедури для школярів). Заробітна плата: 6 700 грн. (Додатково доплати, надбавки, премії). Режим виконуваної роботи: п’ятиенний робочий тиждень.
 • електромонтер з експлуатації розподільчих мереж (обов’язки: огляди електроустаткування, ліквідування аварій та їх наслідків, підготовка та проведення оперативних перемикань на підстанціях, підключення споживачів до мережі). Заробітна плата: 0,5 окладу – 4 000 грн. Режим виконуваної роботи: неповний робочий час.
 • технік-теплотехнік (розрахунок питомих витрат теплової енергії, газу. Проведення поточних та капітальних ремонтів систем опалення, проведення заходів з безперебійного теплопостачання). Заробітна плата: 10 008 грн. Режим виконуваної роботи: п’ятиденний робочий тиждень.

Контактний телефон фахівців центру зайнятості:  (04842) 3-01-38; 3-01-37. Ознайомитись з повним списком актуальних вакансій в Южненській громаді можна в телеграм-каналі з пошуку роботи – t.me/vakansiyuzhny.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.