Южненські волонтери доставити ЗСУ автівку, на яку вдалося зібрати 200 тисяч гривень

Городская хроника

Пікап Mitsubishi L200 вже готується до бойових завдань у Миколаївському напрямку. Нагадаємо, збір коштів на автівку Штаб волонтерів Южненської громади оголосив в кінці серпня, завдяки внескам людей, гуртом вдалося зібрати необхідну суму коштів – 200 тисяч гривень. Як повідомляється на сторінці волонтерського Штабу в Facebook, 16 вересня транспорт, який наповнили провізією та гігієнічними засобами, передали захисникам 28-ї окремої механізованої бригади. Військові перефарбують пікап та встановлять на нього трофей — перероблену артилерійську пускову установу зі збитого ворожого штурмовика Ка-52. До фронту машина подолала більше 2800 кілометрів. Це вдалося зробити завдяки кільком групам волонтерів.

«Автівку пригнали спочатку з Британії у Польщу, з Польщі до міста Червоноград її привезли, вже знайомі вам, наші друзі Андрій, Олесь та Ігор і, нарешті, зі Львівської області до Южного пікап доставили наші волонтери Юрій та Роман. Дякуємо кожному, хто долучився до цієї великої справи», – звернулись волонтери Штабу Южненської громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.