Южненка збирає кошти на тепловізор для сина, продаючи вироби хендмейд

Южненка збирає кошти на тепловізор для сина, продаючи вироби хендмейд

Городская хроника

Тамара Василівна почала займатися виготовленням оригінальних сувенірів з використанням ракушок 14 років тому. Каже, спочатку це було хобі, потім через маленьку пенсію почала продавати свої вироби, таким чином творчість почала приносити дохід. Наразі в южненки єдина ціль – продати якомога більше своїх виробів, аби назбирати непідйомну для неї суму грошей для придбання тепловізора для свого сина, який з перших днів повномасштабної війни вступив до лав ЗСУ і став на захист України. Зібрати треба 60 тисяч гривень. Тамара Василівна вирішила вийти на вулиці міста і запропонувати южненцям свої прикраси та предмети декору, які створила власноруч. Жінку ми побачили біля магазину «Точка» по вулиці Хіміків, 14 в неділю, 21 травня.

Южненка збирає кошти на тепловізор для сина, продаючи вироби хендмейд

В інтерв’ю Yuzhny.info вона розповіла, що її син Олександр служить в складі 61-ї окремої механізованої бригади, в теперішній час він боронить Україну в одній з найгарячіших точок – на Бахмутському напрямку. До цього брав участь у звільненні Херсона, був поранений і отримав контузію, після лікування і проходження реабілітації повернувся на поле бою. В мирний час її син працював у порту “Южний”.

«Вже тиждень я збираю кошти на тепловізор для свого сина. Вдалося зібрати 14 тисяч гривень, дякуючи небайдужим людям, які купують мої вироби, хтось надсилає кошти на карту, хтось залишає пожертву тут в скриньці. Коли я спілкувалася з сином, він розповів, що є величезна потреба саме в тепловізорі, аби бачити ворога в тій місцевості, де він зараз знаходиться. Він пояснив мені, що це вкрай важлива річ для них. Тепловізор для військових вночі – ще їхні «очі», за допомогою цих пристроїв вони можуть вчасно побачити ворога.

Я живу тут поряд, тому виходжу і сідаю продавати вироби поблизу свого будинку, бо йти кудись далі і все це нести з собою мені тяжко. Прошу волонтерів і небайдужих людей допомогти у зборі коштів. Кожні двадцять, п’ятдесят, сто гривень допоможуть нам купити тепловізор для хлопців, які наближають нашу перемогу», – зазначила Тамара Василівна, мати військовослужбовця.

Южненка збирає кошти на тепловізор для сина, продаючи вироби хендмейд

Южненка збирає кошти на тепловізор для сина, продаючи вироби хендмейд

Допомогти жінці у зборі коштів для придбання тепловізора відгукнувся Штаб волонтерів Южненської ОТГ. На сторінці у Facebook волонтери розмістили посилання на банку (https://send.monobank.ua/jar/9ND33tYExW) та номер карти, куди можна надіслати кошти – 5375 4112 0641 6146.

Також можна надсилати фінансову допомогу на номер карти Тамари Василівни – 5168 7451 2887 5702 (Гудима Т.В).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Южненка збирає кошти на тепловізор для сина, продаючи вироби хендмейд

  1. Ганьба державі!Вона створила всі умови для нападу і не забезпечує військо.Ганьба сліпим виборцям які не відрізняють своє від чужого та ворожого.Дякую небайдужим до свого життя.Робіть висновки,бо цей червоний терор добиває всіх.Має керувати українська нація, а не олігархія чи комуняки.

  2. Ага, представители управляющей нации сейчас доучиваются на “дистанционке”. Очень скоро они примут бразды правления от олигархов, которые разберутся в разные стороны когда нужно будет “сверять клиринговые балансы”.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.