Южненські депутати 28 жовтня зберуться на сесію міської ради

Городская хроника

Цього тижня запланована XXVІІ чергова сесія Южненської міської ради. На порядок денний винесено більше 30 питань, левова частка з них – “земельні”. Планується внести зміни до Програми реформування та розвитку ЖКГ, а також до Програми розвитку інфраструктури. Деякі заходи в напрямках благоустрою, теплового господарства, водопровідно-каналізаційного, дорожнього, які планувалось провести цьогоріч, будуть перенесені на 2023 та 2024 роки у зв’язку з необхідністю у виконанні більш першочергових заходів, включених до видатків місцевого бюджету на цей рік. Депутати мають затвердити Програми місцевих стимулів для працівників міської лікарні на 2023-2025 роки та Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги Южненської ОТГ до 2025 року. Робиться це з метою підвищення соціального захисту медичних працівників, заохочення їх до праці в громаді, забезпечення працівників належною заробітною платою, що є передумовою збереження кадрового потенціалу.

Одне з питань порядку денного стосуватиметься передачі в оренду будівлі готелю «Елада» (площа Перемоги, 2) та іншого окремого індивідуально визначеного майна. Робиться це з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності. Також депутати на сесії в п’ятницю, 28 жовтня, розглянуть питання щодо перейменування вулиці Жовтневої в селищі Нові Біляри на вулицю Віталія Гуляєва (загиблий командир 28 ОМБ), враховуючи протокол комісії з питань перейменування об’єктів Южненської ОТГ, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Також планується внести зміни до Комплексної цільової програми «Електронна громада» на 2021 – 2023 роки». На сесії буде заслуханий звіт про виконання бюджету Южненської громади за 9 місяців поточного року та внесені зміни до нього.

Зазначимо, що на минулому засіданні сесії міський голова Володимир Новацький повідомив депутатам, частина з яких була присутня в міськраді, а інша – підключилась онлайн по відеозв’язку, про те, що в подальшому сесії проходитимуть, як і раніше (до введення воєнного стану) – очно. Тому ті депутати, які хочуть брати участь в голосуванні з питань життєдіяльності нашої громади, мають бути присутні в місті.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.