Южненська ОТГ в списку тих громад, де фіксується інтенсивне зростання COVID-19

Городская хроника

На Одещині за даними моніторингу ріст захворюваності на коронавірус наразі реєструється в 28-ми ОТГ із 91. Южненська громада в списку тих ОТГ, де відмічається найбільш інтенсивне зростання. В переліку таких громад також Подільська, Арцизька, Великомихайлівська, Іванівська, Кілійська, Куяльницька, Любашівська, Овідіопольська, Суворовська, Яськівська. Про це 3 жовтня повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

В Одеській області за останній тиждень, порівняно з попереднім, захворюваність на COVID-19 зросла на 17,9% (1582 проти 1342), за рахунок дітей, де ріст на 26,6% (214 проти 169), серед дорослих зростання на 16,6% (1368 проти 1173). Зріс і рівень госпіталізації – на 39% (292 проти 210). З початку епідемії на Одещині зареєстровано 339 674 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у тому числі летальних випадків – 6 095, одужало – 331 394 осіб.

«Саме тому нагадуємо про необхідність захистити себе перед зростанням кількості випадків захворювання. Адже вакцинація – це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусної хвороби», – зазначили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненська ОТГ в списку тих громад, де фіксується інтенсивне зростання COVID-19

  1. В украине по новой ковид, украина по новой запустила. А как это Ведь на Азовстале всё биологическое оружие изъяли.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.