В “ПриватБанку” відновили роботу важливого сервісу

Без рубрики

“ПриватБанк” з 4 жовтня відновив роботу сервісу автоматичного сповіщення та швидкого пошуку штрафів за порушення ПДР. Про це повідомили у пресслужбі банку. З початку війни сервіс був недоступний з міркувань безпеки, адже державні реєстри певний час були відключені. Однак зараз роботу реєстрів поновили. Підписатися на сервіс нові користувачі можуть за посиланням https://newpromos.privatbank.ua/splata_shtrafu.

Як працюватиме послуга

Так само, як і до 24 лютого. Якщо порушення ПДР було зафіксовано автоматично, за допомогою сервісу банку водія поінформують про штраф пуш-повідомленням. Завдяки цій послузі сплатити за перевищення швидкості чи інше порушення можна в один клік з карти “ПриватБанку”. Аналогічно послуга працює і в мобільному застосунку “Дія”. Її відновили з 30 вересня. Оплатити штрафи можна через Apple Pay, Google Pay чи за банківськими реквізитами. Також в “Дії” доступний перегляд історії штрафів навіть за період, коли послуга була недоступна. Як відомо, з початку повномасштабного вторгнення РФ камери автоматичної фіксації були вимкнені зі стратегічною метою. Однак в травні їхню роботу поновили.

Як українські водії платять за порушення ПДР

Від початку повномасштабної війни порушники сплатили лише половину штрафів. За словами засновника сервісу “Штрафи UA” Дениса Дмитрова, є такі підприємства, що отримували по 150 нових штрафів на тиждень по всьому автопарку. Водночас, є фізичні особи, які отримали по 17 штрафів з травня місяця до вересень. Станом на кінець вересня “Штрафи UA” опрацювали 1,2 млн штрафів. Наразі водії сплатили 50% штрафів.

Джерело: progroshi.news.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.