Южненська громада в жалобі: загинув наш Захисник Віктор Шулешко

Городская хроника

10 липня цього року під час виконання бойового завдання, загинув Захисник України – Віктор Олександрович Шулешко (1995 року народження), молодший сержант Збройних сил України, командир 5 відділення зенітного ракетного взводу 2 парашутно-десантного батальйону. Про це повідомили в міськраді.

Віктор був призваний на військову службу по мобілізації 5 липня 2022 року Приморським РТЦК міста Одеси. Вірний військовій присязі, він мужньо і до останнього подиху виконував свій військовий обов’язок. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кармазинівка, Луганської області.

Прощання з Віктором Шулешко відбудеться в понеділок 17 липня об 11:00 біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги. 17 липня в громаді оголошується Днем жалоби. На знак скорботи міська влада просить забезпечити приспущення (вивішування із траурною стрічкою) державного прапора на будинках і спорудах.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: