Южне готується отримати фінансування для облаштування ще одного укриття, але за умови

Городская хроника

Южненська громада має намір подати заявку на участь в проекті USAID «Говерла» для отримання фінансування задля проведення капітального ремонту підвального приміщення поліклінічного відділення лікарні по вулиці Будівельників. Там планувалося облаштувати споруду подвійного призначення з властивостями ПРУ, але після огляду фахівцями цього об’єкту, було прийнято рішення передбачити там найпростіше укриття. Аби Южне мало змогу долучитися до міжнародної програми і отримати кошти на проведення ремонтних робіт в напрямку «безпекових» питань, необхідно мати розроблений проект. Тому, управління капітального будівництва Южненської міськради в липні винесло на розгляд депутатів відповідний проект рішення. Міські обранці на сесії його погодили, з місцевого бюджету буде виділено кошти на розробку проектної документації в розмірі 1,2 млн гривень.

«В переліку нових заходів на цей рік додано проектні роботи для подальшого капітального ремонту частини підвального приміщення закладу охорони здоров’я з влаштуванням найпростішого укриття в приміщенні поліклініки. Ми хочемо подати заявку в програму «Говерла» для отримання фінансування, але там є умова – наявність розробленої і затвердженої проектної документації. В Южне приїжджали експерти, вони оцінили стан підвального приміщення, де планується провести ремонт, і зазначили, що, там буде дуже складно облаштувати саме ПРУ, як це планувалось спочатку, тому було прийнято рішення, що там буде укриття», – зазначив Олександр Павленко, заступник начальника УКБ.

В міськраді запевнили, що це укриття буде передбачене не тільки для працівників та відвідувачів поліклініки, а й для всіх інших южненців, які захочуть під час повітряної тривоги там сховатися. Таке ж правило розповсюджується і на всі інші сховища в нашому місті. Якщо людина в момент повітряної тривоги перебуває далеко від свого будинку, за яким закріплене укриття, вона має право пройти в будь-яке інше, яке знаходиться найближче до неї. Про це озвучила заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька.

«Є розпорядження і обласної військової адміністрації, й інших вищестоящих органів влади про те, що всі укриття мають бути доступними для всіх жителів громади. На сьогодні проведена велика робота з усіма керівниками і закладів освіти, і медичних закладів, і всіх інших установ стосовно того, що сховища, особливо в нічний час, мають бути відкриті для доступу людей. Якщо в школі укриття під час навчального процесу використовується учнями та вчителями, то в нічний час воно має бути відкрите для того, аби там мали змогу переховуватися наші містяни. Так само має бути і після ремонту підвального приміщення поліклініки. В першу чергу, звичайно, сховище буде розраховане на пацієнтів та колектив медзакладу, але це не виключає можливості інших людей теж туди зайти. Якщо людина в момент повітряної тривоги проходила повз поліклініки, вона може зайти в це сховище також», – пояснила Олена Баранецька.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Южне готується отримати фінансування для облаштування ще одного укриття, але за умови

      1. Люди пишіть коментарі українською мовою Не плюйте чужою ворожою російською мовою Україні в душу

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.