Директорку южненської школи Надію Гузик нагородили на освітянському форумі в Чорноморську

Городская хроника

У місті Чорноморськ відбувся освітянський форум «Освіта в умовах війни: виклики та можливості їх подолання», в якому взяли участь близько 300 керівників закладів освіти та керівників органів управління освіти територіальних громад Одеського району. З Южненської ОТГ були присутні директори шкіл та заступниця міського голови-начальниця управління освіти міськради Олена Баранецька. Про це 24 березня Yuzhny.info повідомила начальниця відділу освіти УО Світлана Алексєєва.

Начальник Одеської РВА Юрій Крук звернувся до освітян з теплими словами вдячності за роботу в умовах воєнного стану та побажав присутнім отримати під час форуму корисні знання в рамках обміну досвідом з колегами. В цей день освітянам вручили почесні грамоти та подяки, серед нагороджених – директорка Авторської школи імені М.П.Гузика – Надія Гузик (на фото).

Тематика форуму охоплювала широке коло питань, пов’язаних із роботою освітніх закладів під час війни: освітні втрати, цифровізація, психологічний супровід освітнього процесу, забезпечення права на освіту в умовах війни. Про це повідомили в пресслужбі РВА.

У своєму зверненні очільник райадміністрації підкреслив, що в умовах повномасштабної війни освітяни Одеського району незалежно від обставин продовжують виховувати майбутнє покоління нашої держави, демонструють гнучкість і здатність адаптовуватись до екстремальних умов. Юрій Крук зазначив, що останні три роки стали найважчими для освіти в незалежній Україні. Два роки пандемії коронавірусу та понад рік  повномасштабної війни, суттєво обмежили можливість дітей вільно відвідувати школу.

«Важкі часи стали для нас з вами, шановні освітяни, викликом та одночасно поштовхом до рішучих дій. Одне з основних завдань полягає в забезпечені комфортних та безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. Так в 2022 році громадами району були сплановані чималі видаткі на ремонтні роботи та облаштування укриттів в закладах освіти району, що дало нам можливість розпочати навчання в 104 школах в очному та змішаному форматах. Для 32 тисяч дітей, які вимушені були виїхати за кордон, організовано навчання у дистанційній формі. Так, війна змусила нас адаптуватися до нових умов.  Продовжити навчати учнів під час війни – це виклик для вчителя та адміністратора закладу загальної середньої освіти. Ви цей виклик прийняли та успішно його долаєте…», – відзначив Юрій Крук начальник Одеської РВА.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.